2. TURNIR
NAJMLAJŠIH 2017
Ljubljana, oš KAŠELJ, 14. 2. 2017
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO
LRat REG šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Zidar Jernej IV 1229 1899 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 5 9.5
15.5 1.30
(2007) 1W22 1B18 1W9 1B4
1W3
2. Markošek Bine 1668 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 8.5
14.0 2.05
(2008) 1W24 =B7 1W17 1B14 1W9
3. Čurič Enej 1194 1819 MAR Janka Padežnika
ŽŠK Marib 4 10.0
17.0 0.85
(2008) 1B23 1W13 1B11 1W5 0B1
4. Guid Taja 1786 LJU Maksa Pečarja ŠK
Ljubljan 4 9.0
16.0 1.04
(2008) 1W21 1B10 1W19 0W1 1B7
5. Kosem Anton 1734 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 4 7.0
13.0 0.65
(2007) 1B28 1W20 1W21 0B3 1W10
6. Paternoster David 1599 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 4 6.5
10.5 1.16
(2008) 0B20 1W26 1B32 1W13 1B19
7. Olenik Čampa Rudi IV 1305 1904 LJU Montessori ŠD
Domžale 3.5 10.0
17.5 -0.36
(2007) 1B15 =W2 1B12 1W11 0W4
8. Lavrenčič Matic 1688 LJU Kolezija 3.5 7.5
12.5 0.16
(2008) =W17 0B17 1W28 1B16 1W18
9. Uštar Jure IV 1679 LJU Gradec ŠD Domžale 3 9.5
15.5 0.21
(2008) 1B26 1W31 0B1 1W12 0B2
10. Zorko Lana 1614 GOR Predoslje ŠS TZ
Prevodi D 3 9.0
14.0 0.59
(2009) 1B27 0W4 1B30 1W15 0B5
11. Cimperman Teo 1762 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3 8.5
14.5 -0.02
(2008) 1W25 1B16 0W3 0B7
1W21
12. Grošelj Jerneja IV
1604 LJU Rodica ŠD Domžale
3 8.0 13.5
0.89
(2007) 1W29 1B14 0W7 0B9
1W20
13. Tisaj Tilen 1639 LJU Mengeš ŠK
Komenda 3 8.0
13.0 0.16
(2009) 1W34 0B3 1W25 0B6
1W24
14. Perme Martin 1184 1767 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 7.0
12.5 -0.65
(2007) 1B30 0W12 1B22 0W2 1B23
15. Zupančič Patrik 1594 LJU Zalog ŠK Komenda 3 7.0
12.5 0.55
(2008) 0W7
1B24 1W20 0B10 1W25
16. Maček Inti 1597 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 6.0
9.5 0.57
(2010) 1B36 0W11 1B31 0W8 1B22
17. Ferenc Martin 1516 LJU Polje 2.5 9.0
14.5 0.79
(2009) =B8
1W8 0B2 0W22 1B30
18. Omladič Klanjš Filip 1657 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 2.5 8.0
14.0 -0.09
(2009) 1B33 0W1 1B23 =W19 0B8
19. Volčanšek Maks 1599 LJU Rodica ŠD
Domžale 2.5 7.5
12.5 0.04
(2008) 1W32 1W33 0B4 =B18 0W6
20. Povirk Juš 1500 LJU Janka Modra 2 10.0
15.0 0.25
(2008) 1W6
0B5 0B15 1W30 0B12
21. Ivanec Janoš 1544 LJU Bičevje ŠD Rokada
Lendava 2 9.0
13.0 0.21
(2008) 0B4
1W36 0B5 1W29 0B11
22. Matičič Benjamin IV
1592 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin
2 8.5 15.5 -0.13
(2007) 0B1
1W27 0W14 1B17 0W16
23. Geč Mravlje Janez 1557 LJU Alojzija Šuštarja 2 7.5
12.5 0.07
(2008) 0W3
1B34 0W18 1B27 0W14
24. Rakar Jošt 1508 DOL Šentlovrenc 2 7.0
11.5 -0.01
(2010) 0B2
0W15 1B36 1W35 0B13
25. Blaž Timotej 1528 LJU Kašelj 2 7.0
11.0 -0.05
(2008) 0B11 1W35 0B13 1W32 0B15
26. Križnič Lovro 1512 LJU Smlednik 2 6.0
11.0 -0.22
(2009) 0W9
0B6 0W27 1B31 1W34
27. Križanec Patrik 1500 LJU Danile Kumar 2 6.0
10.0 -0.11
(2008) 0W10 0B22 1B26 0W23 1B32
28. Nemec Matevž 1520 DOL Pavla Lunačka 2 5.5
9.5 -0.10
(2009) 0W5
0B32 0B8 1W36 1B35
29. Markus David 1500 DOL Brinje ŠK En
Passant 2 4.0
8.0 -0.25
(2010) 0B12 0W30 1B33 0B21 1W31
30. Križnič Tina 1535 LJU Smlednik ŠK
Komenda 1 7.5
12.5 -1.23
(2007) 0W14 1B29 0W10 0B20 0W17
31. Žunič Mai 1500 LJU Kašelj 1 7.0
11.0 -1.12
(2008) 1B35 0B9 0W16 0W26 0B29
32. Rekič Anej 1500 LJU Smlednik 1 6.5
12.5 -1.15
(2007) 0B19 1W28 0W6 0B25 0W27
33. Brcar Zoja 1500 DOL Pavla
Junačka 1 5.5 8.0
-1.15
(2010) 0W18 0B19 0W29 0B34 1W36
34. Knaus Maj 1500 LJU Bičevje 1 5.0
9.0 -1.21
(2008) 0B13 0W23 0B35 1W33 0B26
35. Ščavničar Andraž 1500 LJU Danile Kumar 1 5.0
8.0 -1.42
(2009) 0W31 0B25 1W34 0B24 0W28
36. Šefman Bor 1500 LJU Kolezija 0 6.0
10.0 -2.27
(2010) 0W16 0B21 0W24 0B28 0B33
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.02 Lastnik: Franc Poglajen
Kašelj,
Slovenija, 14.2.2017, 5 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17p2tn