Ljubljana, oš Maksa Pečarja, 24.11.2017
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Marinč Primož
1129 1845 LJU Vodmat ŠK Ljubljana - DUO 6 22.0
31.0 1.53
(2008) 1W12 1B9 =W5
1B24 1W2 =B3 1W6
2. Lavrenčič Matic 1180 1875 LJU Kolezija 6 22.0
31.0 1.09
(2008) 1B15 1W8 1B3
1W4 0B1 1B6
1W7
3. Tisaj Tilen 1145 1791 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 5.5 20.5
29.0 1.36
(2009) 1W19 1B14 0W2 1B5
1W13 =W1 1B9
4. Žličar Jure 1164 1915 LJU Poljane ŠK Komenda 5 19.5
28.5 0.13
(2007) 1W17 1B13 1W24 0B2 0W6
1B5 1W8
5. Guid Taja
WII 1220 1915 LJU Maksa Pečarja
ŠK Ljubljan 4.5 21.0 29.0 -0.65
(2008) 1B20 1W6 =B1
0W3 1B7 0W4
1B13
6. Jelen Anja
III 1103 1596 NOT Ig ŠK Ig 4 22.5
29.5 1.84
(2006) 1W22 0B5 1W14 1B8 1B4 0W2 0B1
7. Jelen Luka 1022 1500 NOT Ig ŠK Ig 4 18.0
26.0 1.38
(2008) 0W13 1B17 1W9 1B18 0W5 +*24 0B2
8. Filippovskiy
Nikita 1061 1753 LJU Danile Kumar 4 17.5
25.5 -0.15
(2005) 1W16 0B2 1B20 0W6 1W15 1B13 0B4
9. Žitnik Aleksander 1598 LJU Toneta Čufarja 4 17.0
24.5 0.42
(2005) 1B21 0W1 0B7
1W12 1W18 1B16 0W3
10. Lavrič Mark 1299 1674 DOL Dolenjske Toplice ŠK Dole 4 16.0
22.0 -0.20
(2009) +*23 0B24 1W15 0B13 0W11 1B20 1W14
11. Maček Inti 1706 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4 14.0 20.0 -0.99
(2010) 0W14 1B19 0W18 0B15 1B10 1W17 1W16
12. Papikinos Guze Christor Mark 1510 LJU Koseze 3.5 13.5
21.0 0.27
(2004) 0B1 1W21 0W13 0B9 =W19 +*23 1B18
13. Perme
Martin 1151 1749 LJU
Komenda-Moste ŠK Komenda 3 20.5
29.0 -0.70
(2007) 1B7 0W4
1B12 1W10 0B3 0W8 0W5
14. Mihajlovski Aleksander
1500 LJU Koseze 3 17.5
25.0 1.00
(2005) 1B11 0W3 0B6
1W20 0W24 1B15 0B10
15. Perme Stanko 1522 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3 17.5
24.5 0.53
(2009) 0W2 1B16 0B10 1W11 0B8 0W14 1W22
16. Tori Gašper 1500 ZAS Šmartno pri Litiji 3 16.5
23.0 -0.16
(2006) 0B8 0W15 1W19 +*23 1B17 0W9 0B11
17. Istinič
Orson 1580 LJU Toneta Čufarja 3 14.0
20.0 -0.37
(2006) 0B4 0W7
1B22 1W21 0W16 0B11 1W20
18. Fonda Enej 1500 LJU Koseze
2.5 17.0 23.5 -0.73
(2004) 0W24 +*23 1B11 0W7 0B9
=B19 0W12
19. Grošelj
Adrian 1500 LJU Toneta Čufarja 2.5 13.5
20.0 -0.38
(2006) 0B3 0W11 0B16 1W22 =B12 =W18 =B21
20. Sirk Gregor 1593 ZAS Šmartno pri Litiji 2 15.5
21.0 -1.22
(2004) 0W5 1B22 0W8 0B14 1B21 0W10 0B17
21. Starc Filip 1500 LJU Valentin Vodnik 2 12.5
17.5 -1.62
(2007) 0W9 0B12 +*23 0B17 0W20 =B22 =W19
22. Timagina
Sofia 1500 LJU Mengeš
1.5 12.0 17.0 -2.10
(2011) 0B6 0W20 0W17 0B19 +*23 =W21 0B15
23. BYE1 0 12.5 17.5
0.00
(----) -*10 -*18 -*21 -*16 -*22 -*12 -*24
24. Vodnik Val 1298 1822 NOT Brezovica ŠD Vrhnika ODSTOPIL -0.28
(2009) 1B18 1W10 0B4 0W1
1B14 -*7 -*23
Arbiter: Poglajen
Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana oš Maks pečarja,
Slovenija, 24.11.2017, 7 kol
svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/lj17ptm3