Ljubljana, oš Nove Jarše, 20.10.2017
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Marn
Jan III 1775 2189 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 6.5 26.0
35.5 0.95
(2004) 1B34 1W8 1B12 1W7
1B5 =W2 1B4
2. Mihelič
Vesna WII 1426 2031 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 6 23.5
33.5 1.24
(2006) 1W36 1B18 1W6 1B10 =W15 =B1
1W8
3. Zidar
Jernej III 1257 1837 LJU Janka Modra ŠK Komenda 6
19.5 27.0 1.89
(2007) 1W56 1B38 0W15 1B19 1W21 1B24 1W6
4. Vah Denis II 1391 2017 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 5.5 23.0
32.5 1.28
(2003) 1B39 1W27 1B17 =W5 1B7
1B15 0W1
5. Širaj Anej III 1640 2099 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5.5 22.5
32.5 0.44
(2003) 1W35 1B20 1W26 =B4 0W1
1B16 1W15
6. Lavrenčič Matic 1180 1829 LJU Kolezija 5
23.5 31.0 0.88
(2008) 1W63 1B14 0B2 1W25 1B22 1W9
0B3
7. Jeršič Aleks II 1477 1962 LJU Vič ŠK Ljubljana -
DUOL 5 21.5
31.0 0.33
(2006) 1W42 1B23 1W19 0B1 0W4
1B29 1W17
8. Marinč Primož 1129 1780 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
- DU 5 21.5
30.0 1.61
(2008) 1W64 0B1 1W34 1B38 1W13 1W17 0B2
9. Širaj Svit 1210 1900 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 20.5
28.5 0.09
(2006) 1W45 0B19 1W16 1B23 1W26 0B6 1W20
10. Smolej Žiga 1468 1903 OBA Dragotin Kette ŠK
Rimex I 5 20.0
29.0 0.21
(2007) 1B31 1W37 1B25 0W2 0B17 1W18 1B26
11. Žličar Jure 1164 1897 LJU Poljane ŠK
Komenda 5 19.0
25.5 -0.38
(2007) 1B51 1W28 0B22 1W27 0W33 1B19 1W21
12. Kaluža Dominik 1200 1876 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 5 18.5
28.0 0.25
(2006) 1W44 1B29 0W1 0B18 1W41 1B33 1W23
13. Guid Taja WII 1220 1864 LJU Maks Perčarja ŠK
Ljubljan 5 18.5
26.0 -0.07
(2008) 1B54 0W25 1B33 1W37 0B8 1W28 1B27
14. Filippovskiy Nikita 1061 1651 LJU Danile Kumar 5 17.5
24.5 1.48
(2005) 1B58 0W6 1B43 1B50 0W16 1B34 1W24
15. Škrbec Leon IV 1514 2054 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 4.5 24.5
33.5 -0.48
(2007) 1B40 1W21 1B3 1W22 =B2
0W4 0B5
16. Halilovič Elma 1110 1820 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 19.5
27.5 -0.07
(2006) 1B50 =W33 0B9 1W51 1B14 0W5
1B36
17. Vodnik Val 1298 1788 NOT Brezovica ŠD
Vrhnika 4 23.0
31.5 0.50
(2009) 1W43 1B30 0W4 1B29 1W10 0B8
0B7
18. Tisaj Tilen 1145 1743 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4 21.5
30.5 0.64
(2009) 1B48 0W2 1B31 1W12 0W24 0B10 1W33
19. Založnik S. Gal 1201 1712 LJU Polje ŠK Komenda 4 21.0
28.5 0.77
(2003) 1B62 1W9 0B7
0W3 1B45 0W11 1B41
20. Cimperman Teo 1137 1762 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 20.5
29.0 0.16
(2008) 1B32 0W5 1B35 0W21 1B40 1W25 0B9
21. Perme Martin 1151 1755 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 20.5
28.5 0.49
(2007) 1W57 0B15 1W40 1B20 0B3 1W22 0B11
22. Omladič Klanjšček Filip 1281 1669 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend 4
20.5 28.5 1.04
(2009) +*47 1B24 1W11 0B15 0W6 0B21 1W45
23. Markošek Bine 1031 1754 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 20.5
27.0 0.12
(2008) 1B65 0W7 1B39 0W9
1B35 1W30 0B12
24. Širaj Vita WII 1315 1835 NOt Begunje ŠD
Vrhnika 4 20.0
28.5 -0.94
(2004) 1B52 0W22 1B41 1W28 1B18 0W3 0B14
25. Hočevar Tim 1703 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 4 20.0
27.5 0.46
(2008) 1W53 1B13 0W10 0B6 1W46 0B20 1W42
26. Kolšek Meta IV 1268 1780 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 20.0
27.0 0.32
(2004) 1B55 1W41 0B5 1W30 0B9
1W37 0W10
27. Tavčar Jaka 1177 1754 LJU Vič ŠK
Komenda 4 19.0
26.0 0.15
(2005) 1W59 0B4 1W42 0B11 1B39 1W38 0W13
28. Jelen Blaž 1709 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 17.5
25.0 0.12
(2004) 1W68 0B11 1W44 0B24 1W50 0B13 1W40
29. Đokić Pavle 1143 1708 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4 17.5
24.5 0.09
(2008) 1B60 0W12 1B56 0W17 1B43 0W7 1B39
30. Stanar Luka 1623 NOT Brezovica ŠD
Podpeč 4 16.5
21.0 0.72
(2006) 1B67 0W17 1W55 0B26 1W47 0B23 1B37
31. Istinič Orson 1514 LJU Toneta Čufarja 4 16.0
23.0 1.33
(2006) 0W10 1B57 0W18 0B46 1W48 1B44 1B38
32. Lapanje Ajda 1500 LJU Nove Jarše ŠS TD
Dol pri 4 12.5
17.5 1.02
(2007) 0W20 0B35 1W66 0B40 1W62 1W57 1B51
33. Maček Inti 1648 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3.5 22.0
28.5 0.90
(2010) 1W61 =B16 0W13 1B36 1B11 0W12 0B18
34. Sirk Gregor 1573 ZAS Šmartno pri Litiji 3.5
17.5 26.0 0.40
(2004) 0W1
1B64 0B8 =W52 1B54 0W14 1B50
35. Žitnik Aleksander 1572 LJU Toneta Čufarja 3.5 17.0
24.0 0.51
(2005) 0B5
1W32 0W20 1B55 0W23 =B50 1W52
36. Šraj Jernej 1545 NOT Stari trg ŠK Loška
dolina 3.5 15.0
22.5 0.65
(2009) 0B2
=W65 1B58 0W33 1B53 1B52 0W16
37. Hočevar Nick 1714 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 19.0
27.0 -0.88
(2010) 1W46 0B10 1W45 0B13 1W44 0B26 0W30
38. Podgoršek Žiga III
1674 LJU Medvode
3 18.5 26.5 -0.93
(1985) 1B49 0W3 1B52 0W8
1B60 0B27 0W31
39. Novak Lan 1526 LJU Nove Jarše 3 18.0
25.0 0.62
(2008) 0W4
1B46 0W23 1B59 0W27 1B47 0W29
40. Petrušič Luka 1570 LJU Nove Jarše 3 17.5
23.5 0.30
(2008) 0W15 1B59 0B21 1W32 0W20 1B55 0B28
41. Fele Dominik 1595 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 17.5
23.5 0.15
(2006) 1W66 0B26 0W24 1B53 0B12 1W43 0W19
42. Širaj Brin 1517 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3
17.0 23.5 0.38
(2010) 0B7
1W48 0B27 0W43 1W59 1B46 0B25
43. Kolak Vid 1500 LJU Nove Jarše 3 16.0
21.5 0.46
(2007) 0B17 1W67 0W14 1B42 0W29 0B41 1W60
44. Getov Samardžija Filip IV 1500 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 3
15.5 22.5 0.47
(2006) 0B12 1W60 0B28 1W58 0B37 0W31 1B53
45. Lavrinc Nik 1513 LJU Nove Jarše ŠS TD
Dol pri 3 15.5
22.0 0.58
(2009) 0B9
1W62 0B37 1W48 0W19 1B60 0B22
46. Perme Stanko 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 15.5
21.0 0.11
(2009) 0B37 0W39 1B61 1W31 0B25 0W42 1W56
47. Prevc Urban 1500 LJU Prežihov
Voranc 3
15.0 20.5 0.71
(2010) -*22 -*55 1B64 1W56 0B30 0W39 1W55
48. Pavlič Vid 1500 LJU Mengeš 3 14.0
19.5 -0.14
(2009) 0W18 0B42 1W57 0B45 0B31 1W58 1W61
49. Timagina Sofia 1500 LJU Mengeš 3 10.0
14.5 -0.27
(2011) 0W38 0B56 0W50 1B63 0W55 1B59 1W57
50. Hrnčić Anan 1500 LJU Nove Jarše 2.5 18.5
25.0 0.04
(2008) 0W16 1B61 1B49 0W14 0B28 =W35 0W34
51. Novak Vid 1503 LJU Nove Jarše 2.5 16.0
22.5 -0.21
(2010) 0W11 =B53 1W65 0B16 0W52 1B54 0W32
52. Grošelj Adrian 1500 LJU Toneta Čufarja 2.5 16.0
22.5 -0.13
(2006) 0W24 1B68 0W38 =B34 1B51 0W36 0B35
53. Tešanovič Maks 1500 LJU Kolezija 2.5 14.5
20.0 -0.55
(2009) 0B25 =W51 1B54 0W41 0W36 1B63 0W44
54. Bajrić Tarik 1500 LJU Nove Jarše 2.5 12.0
18.0 -0.50
(2009) 0W13 =B66 0W53 1B65 0W34 0W51 1B64
55. Krum Matevž 1500 LJU Nove Jarše 2 17.5
24.0 -1.29
(2008) 0W26 +*47 0B30 0W35 1B49 0W40 0B47
56. Bezek Lan 1500 LJU Nove Jarše 2 17.0
24.5 -0.35
(2008) 0B3
1W49 0W29 0B47 -*58 1W65 0B46
57. Lapanje Aneja 1500 LJU Nove Jarše 2 16.0
20.5 -1.17
(2009) 0B21 0W31 0B48 1W67 1W61 0B32 0B49
58. Zaman Žan 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 14.5
20.0 -0.74
(2005) 0W14 1B63 0W36 0B44 -*56 0B48 1W67
59. Morgan Ian 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 14.0
19.5 -1.53
(2006) 0B27 0W40 +*68 0W39 0B42 0W49 1B65
60. Starc Filip 1500 LJU Valentin
Vodnik 2 14.0
19.0 -0.98
(2007) 0W29 0B44 1W63 1B66 0W38 0W45 0B43
61. Škerl Loti 1500 LJU Nove Jarše 2 12.5
17.5 -1.80
(2009) 0B33 0W50 0W46 +*68 0B57 1W62 0B48
62. Smrajc Ema 1500 LJU Nove Jarše 2 12.0
16.5 -1.71
(2010) 0W19 0B45 =W67 =W64 0B32 0B61 +*68
63. Horvat Ana 1500 LJU Nove Jarše 2 10.5
16.5 -1.62
(2008) 0B6
0W58 0B60 0W49 +*68 0W53 1B66
64. Krum Tilen 1500 LJU Nove Jarše 1.5 14.0
19.5 -1.06
(2010) 0B8
0W34 0W47 =B62 -*67 1B67 0W54
65. Marn Evelina 1500 LJU Nove Jarše 1.5
12.5 18.0 -1.63
(2010) 0W23 =B36 0B51 0W54 1W66 0B56 0W59
66. Šturm Malovrh Bor 1500 LJU Nove Jarše 1.5 10.5
15.5 -2.37
(2010) 0B41 =W54 0B32 0W60 0B65 +*68 0W63
67. Štebih Nal 1500 LJU Nove Jarše 0.5 11.5
17.0 -2.33
(2009) 0W30 0B43 =B62 0B57 -*64 0W64 0B58
68. Sretenović Leon 1500 LJU Nove Jarše ODSTOPIL -0.73
(2010) 0B28 0W52 -*59 -*61 -*63 -*66 -*62
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana
oš Nove Jarše, Slovenija, 20.10.2017, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17ptm2