8. TURNIR
CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017
Ljubljana; oš Nove Jarše; 21. 4. 2017
KONČNO STANJE
Mesto Priimek
in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Marn Jan III 1624 2180 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 24.0
33.5 1.12
(2004) 1W16 1B15 1W5 1B3
=W7 =B2 1W4
2. Šubelj Jan MK 1888 2271 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5.5 24.0
33.0 -0.05
(2004) 1B29 1W10 =B7 1W4
=B3 =W1 1B9
3. Urh Zala WFM 1712 2147 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 5.5 23.0
32.0 0.39
(2002) 1B24 1W12 1B9 0W1
=W2 1B10 1W8
4. Jelen Miha III 1575 2129 NOT Ig ŠK Ig 5 23.5
32.5 0.13
(2002) 1W23 1B8 1W6
0B2 1W12 1B7 0B1
5. Jeršič Aleks II 1447 1964 LJU Vič ŠK Ljubljana -
DUOL 5 20.0
29.0 0.11
(2006) 1B18 1W14 0B1 0W7
1B24 1W21 1B12
6. Zidar Jernej IV 1235 1926 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 5 18.5
26.5 -0.06
(2007) 1B13 1W26 0B4 0W20 1B23 1W14 1B16
7. Vah Denis II 1347 1980 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 4.5 24.0
33.5 0.88
(2003) 1B19 1W20 =W2 1B5
=B1 0W4 =W10
8. Halilovič Elma 1116 1815 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 21.0
28.5 1.31
(2006) 1B34 0W4 1B23 1W14 1B11 =W9 0B3
9. Petkovič Ana Marija WII 1324 1934 DOL Ob Rinži ŠD Kočevje 4.5
20.5 28.0 0.14
(2004) 1W32 1B17 0W3 1B22 1W20 =B8
0W2
10. Sraka Lan III 1280 1843 LJU Vič ŠK En
Passant 4.5 20.0
28.5 0.89
(2005) 1W28 0B2 1W22 1B26 1W13 0W3 =B7
11. Paternoster Janez III 1228 1967 LJU Zadobrova ŠK Komenda 4.5
17.5 25.0 -1.39
(2006) 1W27 0B22 1W24 1B15 0W8 =B20 1W13
12. Žličar Jure 1777 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 21.5
28.0 0.82
(2007) 1W37 0B3 1W19 1B21 0B4
1W15 0W5
13. Fele Dominik 1539 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 19.5
27.5 2.26
(2006)
0W6 1B25 1W17 1B29 0B10 1W24 0B11
14. Jelen Blaž 1674 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 18.5
25.5 0.70
(2004) 1W30 0B5 1W28 0B8
1W33 0B6 1B21
15. Lavrenčič Matic 1240 1740 LJU Kolezija 4 18.0
26.0 0.81
(2008) 1B33 0W1 1B27 0W11 1W26 0B12 1W20
16. Perme Martin 1188 1667 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 17.0
25.0 0.76
(2007) 0B1
1W34 0W21 1B32 1B25 1W22 0W6
17. Jelen Luka 1005 1674 NOT Ig ŠK Ig 4 17.0
23.5 0.07
(2008) 1B31 0W9 0B13 1W18 0W21 1B32 1B23
18. Filipposki Nikita 1561 LJU Danile Kumar 4 16.0
22.0 1.15
(2005) 0W5
0B21 1W35 0B17 1W36 1B25 1W27
19. Paternoster David 1600 LJU Zadobrova ŠK Komenda 4
15.0 21.5 0.76
(2008) 0W7
1B30 0B12 0W25 1B34 1W33 1B22
20. Cimperman Teo 1020 1723 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 19.5
25.5 0.66
(2008) 1W36 0B7 1W32 1B6
0B9 =W11 0B15
21. Založnik S. Gal 1216 1702 LJU Polje ŠK Komenda 3 20.0
29.0 0.10
(2003) -*25 1W18 1B16 0W12 1B17 0B5 0W14
22. Podgoršek Žiga III
1635 LJU Medvode
3 20.0 26.5
0.22
(2005) 1B35 1W11 0B10 0W9 1B27 0B16 0W19
23. Matičič Benjamin IV
1635 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin
3 19.5 26.5
0.43
(2007) 0B4
1W33 0W8 1B28 0W6 1B26 0W17
24. Lavrič Mark 1638 DOL Dolenjske Toplice
ŠK Dole 3 17.5
24.0 -0.04
(2009) 0W3
1B36 0B11 1W34 0W5 0B13 1B33
25. Šefman Vid 1591 LJU Kolezija 3 17.0
22.0 -0.24
(2007) -*21 0W13 1B37 1B19 0W16 0W18 1B36
26. Marinč Primož 1802 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
- DU 3 16.5
21.5 -1.42
(2008)
1B38 0B6 1W29 0W10 0B15 0W23 1B32
27. Sirk Gregor 1571 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 16.0
21.5 -0.07
(2004) 0B11 1W35 0W15 1B36 0W22 1B28 0B18
28. Novak Lan 1509 LJU Nove Jarše 3 15.0
19.5 0.56
(2008) 0B10 1W38 0B14 0W23 1B29 0W27 1B35
29. Maček Inti 1674 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 14.5
21.0 -1.00
(2010) 0W2
1B37 0B26 0W13 0W28 1B31 1B34
30. Novak Vid 1500 LJU Nove Jarše 2.5 11.5
15.5 -0.63
(2010) 0B14 0W19 0B33 0B33 =W31 1W38 1B37
31. Tori Gašper 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2.5 10.5
14.5 -0.48
(2006) 0W17 0B32 0B34 1W37 =B30 0W29 1B38
32. Petrušič Luka 1544 LJU Nove Jarše 2 17.0
23.5 -0.31
(2008) 0B9
1W31 0B20 0W16 1B35 0W17 0W26
33. Lapanje Ajda 1500 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol
pri 2 16.5
23.0 -0.46
(2007) 0W15 0B23 1W30 1W30 0B14 0B19 0W24
34. Bezek Lan 1500 LJU Nove Jarše 2 16.5
22.0 -0.36
(2008) 0W8
0B16 1W31 0B24 0W19 1B36 0W29
35. Lavtar Natalija 1500 LJU Nove Jarše 2 12.0
16.0 -1.07
(2005) 0W22 0B27 0B18 1W38 0W32 1B37 0W28
36. Lapanje Aneja 1500 LJU Nove Jarše 1 15.0
19.0 -1.73
(2009) 0B20 0W24 1B38 0W27 0B18 0W34 0W25
37. Horvat Ana 1500 LJU Nove Jarše 1 13.5
17.5 -1.82
(2008) 0B12 0W29 0W25 0B31 1B38 0W35 0W30
38. Zagorc Brina 1500 LJU Nove Jarše 0 11.0
15.0 -3.14
(2005) 0W26 0B28 0W36 0B35 0W37 0B30 0W31
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.02 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 21.4.2017, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17p8tm