2.
TURNIR MLADIH 2016/2017
Ljubljana,
oš Milana Šuštaršiča; 28. 10. 2016
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Hercog Nuša WMK 1705 2114 CEL Hruševec Celjski
ŠK 6.5 22.5
31.5 1.32
(2003) 1W30 1B29 1W4 1B2
=W3 1B13 1B9
2. Marn Jan III 1568 2082 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 22.5
33.0 1.26
(2004) 1B17 1W15 1B18 0W1 1W8
1B10 1W3
3. Brilej Jaka II 1594 2116 CEL III. oš Celje
Celjski ŠK 5.5 24.0
34.0 0.39
(2003) 1B23 1W7 1B10 1W14 =B1
1W5 0B2
4. Mihelič Vesna WII 1314 1931 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5.5 21.0
29.5 0.97
(2006) 1B36 1W22 0B1 1W15 1B11 =W9
1W8
5. Širaj Anej III 1538 2030 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 19.0
27.5 -0.56
(2003)
0W26 1B28 1W13 1B20 1W16 0B3 1W17
6. Jeršič Aleks III 1448 1961 LJU Vič ŠK En
Passant 5 18.5
26.0 -0.33
(2006) 1W31 1B16 0W14 0B8 1W30 1B20 1W13
7. Vičič Mark 1628 1798 PRI Solkan ŠK Nova
Gorica 5 18.5
26.0 0.80
(2007) 1W43 0B3 1W35 1B22 0W9
1B19 1W16
8. Paternoster Janez III 1252 1979 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 4.5 23.5
32.0 0.08
(2006) 1B35 1W12 =B9 1W6
0B2 1W18 0B4
9. Vah Denis II 1344 1869 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 4.5 22.5
32.0 0.82
(2003) 1W28 1B26 =W8 =W10 1B7
=B4 0W1
10. Mlakar Matej IV 1364 1945 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 4.5 20.5
28.5 -0.20
(2003) 1B37 1W25 0W3 =B9
1W23 0W2 1B24
11. Halilovič Elma 1070 1820 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 18.0
24.5 -0.23
(2006) 1W40 0B14 1W30 1B19 0W4 =B23 1B15
12. Ferenc Tinka 1695 LJU Polje ŠK
Komenda 4.5 17.5
22.5 0.89
(2006) 1W41 0B8 1W24 0B13 =W22 1B29 1W23
13. Kaluža Dominik 1064 1843 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4 22.0
31.5 0.02
(2006) 1B24 1W27 0B5 1W12 1B14 0W1
0B6
14. Založnik S. Gal 1199 1652 LJU Polje ŠK Komenda 4 20.5
28.5 1.16
(2003) +*44 1W11 1B6 0B3
0W13 0W15 1B34
15. Tavčar Jaka 1247 1730 LJU Vič ŠK En
Passant 4 20.0
28.0 0.40
(2005) 1W39 0B2 1W31 0B4
1W32 1B14 0W11
16. Kolšek Meta IV 1337 1782 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 20.0
27.5 -0.05
(2004) 1B33 0W6 1B26 1W17 0B5
1W27 0B7
17. Jelen Blaž 1640 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 19.5
27.5 1.44
(2004) 0W2
1B43 1W29 0B16 1W21 1B22 0B5
18. Sraka Lan 1277 1935 LJU Vič ŠK En
Passant 4 18.0
26.5 -1.11
(2005) 1W32 1B19 0W2 0B23 1W35 0B8
1W31
19. Markovič Anže 1659 LJU Milan Šuštaršič 4 17.5
25.0 0.54
(2007) 1B34 0W18 1B27 0W11 1B26 0W7 1B28
20. Žličar Jure 1697 LJU Poljana ŠK
Komenda 4 16.0
23.0 0.02
(2007) 0B22 1W36 1B37 0W5 1B34 0W6
1B27
21. Cimperman Teo 1687 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 14.0
20.0 -0.87
(2008) 0B27 0W24 1B34 1W39 0B17 1W36 1B26
22. Lavrenčič Matic 1500 LJU Kolezija 3.5 21.0
28.5 1.75
(2008) 1W20 0B4 1B25 0W7
=B12 0W17 1B37
23. Širaj Svit 1100 1648 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3.5 19.0
25.5 1.01
(2006) 0W3
1B40 1B38 1W18 0B10 =W11 0B12
24. Arshinova Rimmam 1500 LJU Danile Kumar 3.5 19.0
25.5 1.77
(2005) 0W13 1B21 0B12 1W37 =B25 1B30 0W10
25. Đokić Pavle 1678 LJU Vodmat ŠK
Komenda 3.5 14.0
19.5 -0.92
(2008) 1W38 0B10 0W22 0B32 =W24 1B40 1W35
26. Vičič Maks 1599 PRI Solkan ŠK Nova
Gorica 3 19.5
27.5 0.49
(2009) 1B5
0W9 0W16 1B28 0W19 1B32 0W21
27. Paternoster David 1500 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 3 19.0
24.0 1.29
(2008) 1W21 0B13 0W19 1B40 1W29 0B16 0W20
28. Vodnik Val 1516 NOT Brezovica 3 16.5
22.0 0.61
(2009) 0B9
0W5 1B33 0W26 1B41 1W37 0W19
29. Sraka Luna 1340 1818 LJU Vič ŠK En
Passant 3 15.5
22.5 -2.01
(2006) 1B42 0W1 0B17 1W36 0B27 0W12 1B39
30. Perme Martin 1641 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 15.5
22.5 -0.21
(2007) 0B1
1W42 0B11 1W41 0B6 0W24 1B36
31. Omladič Klanjš Filip 1568 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 3 15.5
22.0 0.17
(2009) 0B6
1W33 0B15 0W34 1B39 1W38 0B18
32. Maček Inti 1532 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 14.5
19.0 0.35
(2010) 0B18 0W34 1B42 1W25 0B15 0W26 1B38
33. Križnič Lovro 1500 LJU Smlednik 3 10.0
14.5 -0.52
(2009) 0W16 0B31 0W28 +*44 0B36 1W41 1B42
34. Šefman Vid 1500 LJU Kolezija 2.5 17.5
24.0 0.16
(2007) 0W19 1B32 0W21 1B31 0W20 =B35 0W14
35. Lajovic Maks IV 1029 1593 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 2.5 16.5
23.0 -0.22
(2005) 0W8
1B39 0B7 1W38 0B18 =W34 0B25
36. Fele Dominik 1524 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 16.5
24.0 -0.18
(2006) 0W4
0B20 1W43 0B29 1W33 0B21 0W30
37. Sirk Gregor 1546 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 14.5
19.5 -1.16
(2004) 0W10 1B41 0W20 0B24 1W42 0B28 0W22
38. Svoljšak Nejc 1500 LJU Smlednik 2 14.5
19.0 -1.31
(2007) 0B25 +*44 0W23 0B35 1W40 0B31 0W32
39. Križnič Tina 1500 LJU Smlednik 2 13.5
18.0 -0.38
(2007) 0B15 0W35 1W40 0B21 0W31 1B42 0W29
40. Dolinar Liam 1500 LJU Milana
Šuštaršiča 1 13.5
19.0 -1.70
(2007) 0B11 0W23 0B39 0W27 0B38 0W25 1B41
41. Miklič Gorazd 1500 LJU Milana
Šuštaršiča 1 12.5
18.0 -2.48
(2009) 0B12 0W37 +*44 0B30 0W28 0B33 0W40
42. Ferenc Zala 1500 LJU Polje 1 12.5
17.0 -2.34
(2004) 0W29 0B30 0W32 +*43 0B37 0W39 0W33
43. Hozdić Ahmet 1500 LJU Milana
Šuštaršiča ODSTOPIL -0.93
(2008) 0B7
0W17 0B36 -*42 0B0 0B0 0B0
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.00.04 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
oš Milana Šušt, Slovenija, 28.10.2016, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/turnir/lj16p2tm/lj16p2tm