Mengeš, oš Mengeš, 23.9.2016
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Jelen Miha III 1556 2120 NOT Ig ŠK Ig 7 22.0
30.5 1.61
(2002) 1B23 1W16 1B2 1W6
1B7 1W8 1B5
2. Mihelič Vesna WII 1314 1918 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5.5 21.0
31.0 1.52
(2006) 1B28 1W14 0W1 1B11 1W19 =B5
1W6
3. Vah Denis IV 1344 1853 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 5 20.5
28.0 1.04
(2003) 1B30 1W31 =B7 =W8
=B6 =W9 1B15
4. Rožmanec Pia IV 1083 1890 DOL Blanca ŠK Milan
Majcen Se 5 19.5
27.0 0.29
(2006) 1B18 1W26 0W6 1B25 0W5
1B17 1W14
5. Sraka Lan 1277 1926 LJU Vič ŠK En
Passant 4.5 24.0
35.0 0.62
(2005) 1B15 1W13 =B11 =W7 1B4
=W2 0W1
6. Paternoster Janez III 1252 1985 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 4.5 23.0
33.0 0.04
(2006) 1B27 1W24 1B4 0B1
=W3 1W11 0B2
7. Mlakar Matej IV 1364 1942 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 4.5 22.5
33.0 0.20
(2003) 1W17 1B12 =W3 =B5
0W1 1B19 =W10
8. Škrbec Leon IV 1291 1920 LJU Miroslava Vilharja
ŠK Pos 4.5 21.5
32.0 0.11
(2007) 1W21 =B10 1W19 =B3 1W17 0B1
=W12
9. Mazzini Katarina WII 1444 1910 LJU Vič ŠK Komenda 4.5 20.0
28.0 -0.38
(2003) 1W20 0B19 1W10 =B14 1W25 =B3 =W13
10. Ocepek Jan III 1306 1793 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4.5 19.5
25.0 0.70
(2002) 1B38 =W8 0B9
1W22 =W14 1B20 =B7
11. Drama Tilen 1834 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 4.5 19.0
26.5 0.87
(2007) 1W35 1B22 =W5 0W2
1B16 0B6 1W24
12. Halilovič Elma 1070 1817 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 18.0
23.5 0.22
(2006) 1B39 0W7 0B15 1B21 1W28 1W22 =B8
13. Kolšek Meta IV 1337 1784 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4.5 14.5
20.0 -0.12
(2004) 1W40 0B5 0W22 1B35 1W34 1B23 =B9
14. Zlatanovič Marcus IV 1298 1753 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 4 22.0
30.5 0.80
(2005) 1W29 0B2 1W18 =W9
=B10 1W16 0B4
15. Marinč Primož 1718 LJU Vrhovci K Ljubljana
- DUO 4 18.5
25.5 0.57
(2008) 0W5
1B36 1W12 0B19 1W26 1B28 0W3
16. Zidar Jernej 1177 1890 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 4 18.0
27.0 -0.70
(2007) 1W34 0B1 1W20 1B27 0W11 0B14 1B22
17. Tavčar Jaka 1247 1722 LJU Vič ŠK En
Passant 4 16.5
22.5 0.56
(2005) 0B7
1W38 1B37 1W24 0B8 0W4 1W23
18. Podgoršek Žiga 1573 LJU Medvode 4 16.0
22.5 0.94
(2005) 0W4
1B29 0B14 0W23 1B37 1W32 1W25
19. Kavčič Bor 1093 1761 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 3.5 21.0
29.0 0.33
(2005) 1B33 1W9 0B8
1W15 0B2 0W7 =B20
20. Markošek Bine 1649 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 18.0
25.5 0.79
(2008) 0B9
1W23 0B16 1W31 1B24 0W10 =W19
21. Perme Martin 1697 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3.5 16.0
22.5 -0.73
(2007) 0B8
=W33 1B31 0W12 0B23 1B34 1W29
22. Jelen Luka 1609 NOT Ig ŠK Ig 3 20.5
28.0 0.87
(2008) 1W32 0W11 1B13 0B10 1W27 0B12 0W16
23. Žitnik Aleksander 1518 LJU Toneta Čufarja 3 19.5
29.5 0.96
(2005) 0W1
0B20 1W29 1B18 1W21 0W13 0B17
24. Guid Taja 1811 LJU Maksa Pečarja ŠK
Ljubljan 3 18.0
24.5 -1.44
(2008) 1W36 0B6 1W28 0B17 0W20 1B26 0B11
25. Ferenc Tinka 1729 LJU Polje ŠK
Komenda 3 17.5
23.5 -1.35
(2006) 0B26 1W39 1B30 0W4 0B9
1W31 0B18
26. Omladič Klanjš Filip 1500 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 3 16.0
23.0 1.27
(2009) 1W25 0B4 0B27 1W30 0B15 0W24 1W34
27. Žličar Jure 1729 LJU Poljane ŠK
Komenda 3 15.5
22.0 -1.26
(2007) 0W6
1B35 1W26 0W16 0B22 0B29 1W33
28. Djokič Pavle 1692 LJU Vodmat ŠK
Komenda 3 14.5
21.0 -0.55
(2008) 0W2
1B40 0B24 1W39 0B12 0W15 1W36
29. Maček Inti 1500 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 14.5
19.5 0.52
(2010) 0B14 0W18 0B23 1W38 1B39 1W27 0B21
30. Zalokar Maj 1541 LJU Smlednik 3 13.5
19.5 -0.17
(2005) 0W3
1B32 0W25 0B26 1W36 0B33 1B40
31. Marolt Mark 1500 LJU Kašelj 3 13.5
19.5 0.69
(2008) 1W37 0B3 0W21 0B20 1W35 0B25 1W38
32. Ficko Luka 1500 LJU Montessori 3 12.5
18.5 -0.04
(2006) 0B22 0W30 1W36 0B34 1W33 0B18 1W35
33. Lavrenčič Matic 1500 LJU Kolezija 2.5 14.5
19.5 0.00
(2008) 0W19 =B21 0W34 1B37 0B32 1W30 0B27
34. Paternoster David 1559 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 2 16.0
22.0 -0.97
(2008) 0B16 0W37 1B33 1W32 0B13 0W21 0B26
35. Brdnik Gaj 1534 LJU Medvode 2 14.5
20.0 -0.78
(2005) 0B11 0W27 1B38 0W13 0B31 1W40 0B32
36. Getov Samardži Filip IV
1516 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin
2 13.5 18.5 -0.69
(2006) 0B24 0W15 0B32 1W40 0B30 1W37 0B28
37. Tisaj Tilen 1500 LJU Mengeš 1 13.5
19.5 -1.52
(2009) 0B31 1B34 0W17 0W33 0W18 0B36 -*39
38. Brojan Mija 1505 LJU Komenda-Moste 1 13.0
18.5 -1.85
(2009) 0W10 0B17 0W35 0B29 0B40 1W39 0B31
39. Šefman Vid 1520 LJU Kolezija 1 12.0
17.5 -1.23
(2007) 0W12 0B25 1W40 0B28 0W29 0B38 -*37
40. Križnič Lovro 1500 LJU Smlednik 1 11.0
16.5 -1.74
(2009) 0B13 0W28 0B39 0B36 1W38 0B35 0W30
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.00.03 Lastnik: Franc Poglajen
Mengeš,
Slovenija, 23.9.2016, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/me16ptm1