9. TURNIR
NAJMLAJŠIH 2017
Ljubljana - oš PREŽIHOVEGA VORANCA; 24. 10. 2017
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO LRat REG šola -
klub Točke MBuch Buch W-We
1. Zidar Jernej III 1257 1920 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 4.5 11.0
18.5 0.90
(2007) 1B16 1W14 1B5 1W6
=B2
2. Marinč Primož 1129 1845 LJU Vrhovci ŠK
Ljubljana - DU 4.5 8.5
15.0 1.42
(2008) 1B28 1W27 1B11 1W8 =W1
3. Cimperman Teo 1137 1754 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 8.5
13.0 1.87
(2008) 1B40 1W25 1B12 1W9 =B8
4. Žličar Jure 1164 1915 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 9.0
15.0 0.04
(2007) 1B7
1W24 0B6 1W23 1B11
5. Tisaj Tilen 1145 1791 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4 9.0
15.0 0.50
(2009) 1W36 1B18 0W1 1B20 1W15
6. Markošek Bine 1031 1788 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 9.0
15.0 1.28
(2008) 1B44 1W23 1W4 0B1
1B12
7. Markus David 1516 DOL Brinje ŠK En
Passant 4 7.0
13.0 2.64
(2010) 0W4
1B29 1B27 1W24 1W13
8. Guid Taja WII 1220 1915 LJU Maksa Pečarja
ŠK Ljubljan 3.5 9.5
16.0 -0.12
(2008) 1W30 1B26 1W13 0B2 =W3
9. Lavrenčič Matic 1180 1875 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 3.5 9.5
16.0 -0.21
(2008) 1W17 =B10 1W14 0B3 1W26
10. Đokić Pavle 1143 1650 LJU Vodmat ŠK
Komenda 3.5 8.0
13.0 1.23
(2008) 1B32 =W9 1B26 0W12 1B17
11. Omladič Klanjšček Filip 1281 1756 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 3 10.0
15.5 0.03
(2009) 1W38 1B20 0W2 1B18 0W4
12. Vodnik Val 1298 1822 NOT Brezovica ŠD
Vrhnika 3 9.5
15.0 -0.51
(2009) 1W39 1B31 0W3 1B10 0W6
13. Kosem Anton 1129 1816 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 9.0
15.0 -0.69
(2007) 1B22 1W15 0B8 1W25 0B7
14. Perme Martin 1151 1749 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 8.5
14.0 0.01
(2007) 1W19 0B1 0B9
1W38 1B25
15. Šefman Vid 1600 LJU Kolezija 3 8.0
14.0 0.65
(2007) 1W34 0B13 1W28 1B16 0B5
16. Perme Stanko 1522 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 8.0
14.0 1.21
(2009) 0W1
1B19 1W35 0W15 1B24
17. Ivanec Janoš 1515 LJU Bičevje ŠD Rokada
Lendava 3 7.5
12.5 1.20
(2008) 0B9
1W32 1W31 1B30 0W10
18. Križnič Tina 1573 LJU Smlednik ŠK
Komenda 3 6.5
11.5 0.72
(2007) 1B37 0W5 1B39 0W11 1B28
19. Krstič Branko 1500 LJU Kolezija 3 7.0
10.0 1.11
(2008) 0B14 0W16 1B42 1W27 1B23
20. Povirk Juš 1562 LJU Janka Modra 3 6.5
11.5 0.77
(2008) 1B35 0W11 1B38 0W5 1B29
21. Timagina Sofia 1500 LJU Mengeš 3 5.5
9.5 0.65
(2011) 0B23 1W22 0B25 1B44 1W36
22. Babič Stanek David 1500 LJU Kolezija 2.5 6.0
10.5 0.37
(2010) 0W13 0B21 1W36 =B35 1W37
23. Šprajc Jakob 1569 LJU Venclja Perka ŠD
Domžale 2 10.0
15.5 -0.13
(2008) 1W21 0B6 1W44 0B4
0W19
24. Maček Inti 1706 LJU Frana Albrehta
ŠK Komenda 2 9.0
15.0 -1.22
(2010) 1W29 0B4 1W30 0B7
0W16
25. Beštek Mate 1538 LJU Vič 2 9.0
14.5 0.28
(2008) 1W41 0B3 1W21 0B13 0W14
26. Despotovič Pavle 1723 LJU Prežihov Voranc 2 9.0
13.5 -0.71
(2010) 1B33 0W8 0W10 1B40 0B9
27. Prevc Urban 1622 LJU Prežihov
Voranc 2 8.5
13.0 -0.87
(2010) 1W42 0B2 0W7
0B19 1W35
28. Dudič Georgij 1504 LJU Poljane 2 8.0
12.5 0.09
(2010) 0W2
1B42 0B15 1W32 0W18
29. Lapanje Aneja 1500 LJU Nove Jarše 2 7.0
12.0 -0.12
(2009) 0B24 0W7 1B34 1W39 0W20
30. Lapanje Ajda 1521 LJU Nove Jarše 2 7.0
11.5 0.09
(2007) 0B8
1W33 0B24 0W17 1B40
31. Volčanšek Maks 1609 LJU Rodica ŠD
Domžale 2 6.5
9.5 -0.16
(2008) 1B43 0W12 0B17 -*33 1W38
32. Lipovšek Žiga 1500 LJU Preserje 2 6.0
10.5 -0.77
(2010) 0W10 0B17 1W41 0B28 +*44
33. Krstič Laura 1500 LJU Kolezija 2 5.0
7.5 0.32
(2007) 0W26 0B30 1W43 -*31 1B39
34. Rojac Aleks 1500 LJU Kolezija 2 4.5
7.5 -0.36
(2010) 0B15 0W44 0W29 1B41 1W42
35. Šefman Bor 1500 LJU Kolezija 1.5 7.5
11.5 -0.71
(2010) 0W20 1B41 0B16 =W22 0B27
36. Gorše Gabrijel Carlos 1500 LJU Prežihov Voranc 1.5 7.0
11.0 -0.65
(2010) 0B5
=W37 0B22 1W42 0B21
37. Stopar Anže 1500 LJU Domžale ŠD
Domžale 1.5 5.0
8.0 -0.90
(2008) 0W18 =B36 0W40 1B43 0B22
38. Jasnič Žak 1500 LJU Kolezija 1 8.0
12.0 -0.64
(2009) 0B11 1W40 0W20 0B14 0B31
39. Križnič Lovro 1504 LJU Smlednik 1 7.5
10.5 -1.06
(2009) 0B12 1W43 0W18 0B29 0W33
40. Jelnikar Tim 1500 LJU Koseze 1 5.5
11.0 -0.88
(2010) 0W3
0B38 1B37 0W26 0W30
41. Šorli Tristan 1500 LJU Prežihov
Voranc 1 5.0
7.0 -1.45
(2010) 0B25 0W35 0B32 0W34 1B43
42. Marn Evelina 1500 LJU Nove Jarše 0 6.0
10.5 -2.32
(2010) 0B27 0W28 0W19 0B36 0B34
43. Rebolj L. Žiga 1500 LJU Venclja Perka 0 4.5
8.0 -2.34
(2009) 0W31 0B39 0B33 0W37 0W41
44. Intihar Dolina Gal 1500 LJU Prežihov Voranc ODSTOPIL -0.56
(2010) 0W6
1B34 0B23 0W21 -*32
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana
oš Prežihov Vor, Slovenija, 28.11.2017, 5 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17ptn9