5. TURNIR NAJMLAJŠIH 2015
Ljubljana, 26. 5.
2015
Mesto
priimek in ime Tit ELO LRat FED ŠOLA – KLUB Točke MBuch Buch W-We
1. Mihelič Vesna WII 1264 1929 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 5.5 16.0
24.0 1.13
(2006) 1B21 1W9 1B13 1W4 1B5
=W2
2. Zlatanovič
Marcus IV 1307 1761 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje 5.5 15.0
22.5 2.95
(2005) 1B28 1W8 1B6
1W13 1B7 =B1
3. Borzatta Samo 1797 LJU Vič ŠK En Passant 5 13.5
19.0 1.26
(2006) 1B25 1W11 0W5 1B26 1B8 1W6
4. Kavčič Bor 1683 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje 5 12.0
18.0 2.25
(2005) 1W30 1B24 1W12 0B1 1W22 1W5
5. Paternoster Janez III 1246 1839 LJU Zadobrova
ŠK Komenda 4 17.0
25.0 0.31
(2006) 1B20 1W23 1B3 1W7
0W1 0B4
6. Jeršič Aleks III 1456 1847 LJU Vič ŠK En
Passant 4 15.0
23.5 0.00
(2006) 1W19 1B14 0W2 1B16 1W9 0B3
7. Sraka Lan 1228 1885 LJU Vič ŠK En
Passant 4 14.0
22.5 -0.40
(2005) 1B17 1W10 1W18 0B5 0W2
1B14
8. Malkoč Patrik III 1123 1913 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4 14.0 22.0 -0.61
(2005) 1W18 0B2 1W21 1B14 0W3 1B15
9. Zidar Jernej 1795 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 4 13.0
20.5 0.12
(2007) 1W29 0B1 1W19 1W33 0B6 1B16
10. Klemenčič Gašper 1630 LJU Vodice 4 11.0
17.0 0.54
(2006) 1W27 0B7 0B11 1W25 +*33 1W13
11. Makovec
Gašper 1500 LJU Nove Jarše 3.5 11.5
18.5 1.88
(2007) 1W15 0B3 1W10 0B22 =W21 1B23
12. Sraka Luna 1749 LJU Vič ŠK En
Passant 3.5 10.5
17.5 -0.23
(2006) =W24 1B22 0B4 1W23 0W14 1B21
13. Kaluža
Dominik 1041 1807 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3 15.0
23.5 -0.94
(2006) 1W33 1B16 0W1 0B2
1W18 0B10
14. Rožmanec Pia
IV 1748 POS Blanca ŠK Milan Majcen Se 3 14.5 19.0
0.03
(2006) 1B32 0W6 1B17 0W8 1B12 0W7
15. Jelen Anja WII 1119 1661 NOT Ig ŠK Ig 3 12.5
18.5 -0.45
(2006) 0B11 1W25 0B33 1W20 1B17 0W8
16. Halilovič
Elma 1625 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 3 11.0
15.5 0.24
(2006)
1B31 0W13 1B27 0W6 1B29 0W9
17. Kosem Anton 1598 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 11.0
15.5 0.37
(2007) 0W7 1B30 0W14 1B19 0W15 1B29
18. Marinč Primož 1606 LJU Ledina
ŠK Ljubljana 3 11.0
15.5 0.89
(2008) 0B8 1W28 0B7 1W31 0B13 1W22
19. Matičič
Benjamin IV 1590 LJU Trzin
ŠD Mengeš-Trzin 3 10.5
15.0 0.26
(2007) 0B6 1W32 0B9 0W17 1W26 1B25
20. Makovec
Lovro 1574 LJU Nove
Jarše 3 8.5 13.0
0.04
(2006) 0W5 0B27 1W28 0B15 1W30 1W26
21. Guid Taja 1606 LJU Maksa Pečarja
ŠK Ljubljan 2.5 13.0 20.5
0.01
(2008) 0W1 1B29 0B8 1W27 =B11 0W12
22. Koderman Maj 1768 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 2.5 12.5
20.0 -1.89
(2005) +*34 0W12 =B23 1W11 0B4 0B18
23. Đokič Pavle 1622 LJU Vodmat ŠK Komenda
2.5 12.0 17.5 -0.36
(2008) 1W26 0B5 =W22 0B12 1B24 0W11
24. Jelen Luka 1500 NOT Ig ŠK Ig 2.5 9.5 15.0
0.22
(2008) =B12 0W4 0B26 1B28 0W23 1W32
25. Benedik Žiga 1527 LJU Danile
Kumar 2 11.5 17.0 -0.34
(2007) 0W3 0B15 1W32 0B10 1W27 0W19
26. Paternoster David 1500 LJU Zadobrova 2 11.0
18.0 -0.76
(2008) 0B23 +*34 1W24 0W3 0B19 0B20
27. Movrin Anže 1500 LJU Danile Kumar 2 10.5
14.5 -0.37
(2007) 0B10 1W20 0W16 0B21 0B25 1W31
28. Bizjak Anže 1500 LJU Tone Čufar 2 9.0 15.0 -0.44
(2007) 0W2 0B18 0B20 0W24 1B31 1W30
29. Bolka
Matija 1509 GOR Davorin Jenko 2 9.0 13.5 -0.27
(2008) 0B9 0W21 1B30 1B32 0W16 0W17
30. Križnič Tina 1500 LJU Simona Jenka Smlednik 1 10.0
16.0 -2.02
(2007) 0B4 0W17 0W29 +*34 0B20 0B28
31. Oprešnik Proda Patrik 1500 LJU Ledina 1 10.0
14.5 -2.13
(2008) 0W16 0B33 +*34 0B18 0W28 0B27
32. Kogovšek Krištof
1500 ZAS Šmartno 1 9.5 13.0 -2.02
(2007) 0W14 0B19 0B25 0W29 +*34 0B24
33. Osterman Enej
1542 LJU Janka Modra ODSTOPIL 0.73
(2006) 0B13 1W31 1W15 0B9 -*10 10B0
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.11 Lastnik: Franc
Poglajen
Ljubljana, Slovenija,
23.6.2015, 6 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/lj15p6tn