ZAKLJUČNI
TURNIR NAJMLAJŠIH 2014
Ljubljana 23. 12.2014
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat REG šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Malkoč
Tilen II 1566 1996 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 5.5 17.0
25.5 1.46
(2004) 1B11 1W21 1B3 1B8
=W2 1B5
2. Šubelj Jan II 1791 2156 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5.5 15.5
24.5 0.66
(2004) 1B7 1W15 1B14 1W5 =B1
1B6
3. Jeršič Aleks IV 1426 1803 LJU Vič
ŠK En Passant 5 15.0 23.0
1.39
(2006) 1B27 1W12 0W1 1B22 1B9 1W7
4. Marn Jan III 1416 1987 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4.5 13.5
20.5 0.03
(2004) 1W25 =B17 1W18 1B13 0W6 1B15
5. Dajčman Aleksander IV 1408 1941 GOR Matija Čopa
ŠS T. Zupan V 4 16.5
24.0 0.30
(2004) 1B32 1W20 1B10 0B2 1W8
0W1
6. Dajčman Nikolaj IV
1322 2020 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan V 4 15.5
24.0 -0.17
(2004) 1W16 1B13 0W8 1B18 1B4 0W2
7. Županič Lekšan
Uroš 1619 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 15.0
22.5 1.85
(2006) 0W2 1B28 1W31 1W10 1B14 0B3
8. Paternoster Janez III
1828 LJU Zadobrova ŠK Komenda 4 14.5
22.0 0.83
(2006) 1W34 1B24 1B6 0W1
0B5 1W16
9. Mihelič Vesna WII
1869 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 4 12.5
20.5 -0.18
(2006) 1W19 0B18 1W17 1B20 0W3 1B24
10. Širaj Vita WII 1448 1793 NOT Begunje ŠD Vrhnika 4 12.0
17.0 -0.27
(2004) 1W40 1B31 0W5 0B7
1W22 1B19
11. Paternoster Darja 1614 LJU Zadobrova
ŠK Komenda 4 11.5
18.0 1.72
(2004) 0W1 1B41 0W13 1B34 1W21 1B18
12. Kaluža
Dominik 1705 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 10.5
17.5 0.61
(2006) 1W35 0B3 1W33 0W14 1B32 1B20
13. Sraka Lan 1787 LJU Vič ŠK En Passant
3.5 14.5 19.0
0.36
(2005) 1B42 0W6 1B11 0W4 1B23 =W14
14. Malkoč Patrik IV
1246 1844 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos 3.5 13.5
21.0 -0.44
(2005) 1B33 1W37 0W2 1B12 0W7 =B13
15. Drobnič Rok 1186 1782 NOT h J. Hribarja ŠK Loška do
3.5 13.5 20.5 -0.06
(2005) 1W28 0B2 =W16 1B38 1W19 0W4
16. Tavčar Jaka 1615 LJU Vič
ŠK En Passant 3.5 13.0 17.0
1.32
(2005) 0B6 1W42 =B15 1W37 1W17 0B8
17. Pajek Tjaša IV
1186 1780 DOL Mirna ŠK Trebnje
BMP 3.5 12.5
18.0 -0.33
(2005) 1B39 =W4 0B9
1W27 0B16 1W28
18. Hvala Arja Ela 1138
1734 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos 3 15.0
22.5 0.12
(2006) 1B26 1W9 0B4
0W6 1B25 0W11
19. Škrbec Leon 1525 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3 13.5 20.5
1.54
(2007) 0B9 1W26 1W24 1B21 0B15 0W10
20. Borzatta Samo 1720 LJU Vič
ŠK En Passant 3 13.0 19.0 -0.33
(2006) 1W29 0B5 1W32 0W9 1B27 0W12
21. Kolšek Meta IV 1336 1769 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G
3 12.5 19.0 -1.18
(2004) 1W41 0B1 1W25 0W19 0B11 1B29
22. Zidar Jernej 1623 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 11.0
17.0 -0.01
(2007) 0W31 1B23 1W40 0W3 0B10 1B36
23. Širaj Svit 1035 1639 NOT Begunje ŠD Vrhnika 3 11.0
16.5 -0.56
(2006) 1B30 0W22 0B27 1W26 0W13 1B31
24. Pibernik Ana WII 1707 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3 10.5
15.5 -0.68
(2004) 1B38 0W8 0B19 1W39 1B31 0W9
25. Klemenčič Gašper 1532 LJU Vodice 3 10.0
15.5 0.89
(2007) 0B4 1W39 0B21 1W36 0W18 1B33
26. Kosem Anton 1500 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 10.0
15.0 0.58
(2007) 0W18 0B19 1W35 0B23 1W34 1W32
27. Jelen Anja WII 1119 1517 NOT Ig ŠK Ig 2.5 12.0
19.0 0.55
(2006) 0W3 1B36 1W23 0B17 0W20 =W30
28. Ferenc Tinka 1500 LJU Polje 2.5 11.0
15.0 0.35
(2006) 0B15 0W7 =B29 1B42 1W38 0B17
29. Letič Urban 1500 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
2.5 9.5 13.5
0.15
(2007) 0B20 0W32 =W28 1B41 1B37 0W21
30. Vračko Niko 1500 LJU Toneta Čufarja
2.5 6.5 9.5 -0.26
(2005) 0W23 0B40 0B39 1W35 1W42 =B27
31. Đokić Pavle 1500 LJU Vodmat
ŠK Komenda 2 13.0 19.0
0.17
(2008) 1B22 0W10 0B7 1B33 0W24 0W23
32. Šubelj Nik 1527 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 12.5
17.5 -0.20
(2007) 0W5 1B29 0B20 1W40 0W12 0B26
33. Sraka Luna 1524 LJU Vič ŠK En Passant 2 10.5
15.5 -0.47
(2006) 0W14 1B35 0B12 0W31 1B39 0W25
34. Matičič
Benjamin 1522 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin 2 10.5
15.5 -0.63
(2007) 0B8 =W38 =B37 0W11 0B26 1W39
35. Mićić Nikolina
1500 LJU Nove Jarše 2 8.5 13.5 -0.69
(2007) 0B12 0W33 0B26 0B30 1W41 1W40
36. Pinterič
Jure 1500 LJU Toenta Čufarja 2 8.5 12.5 -0.75
(2007) 0B37 0W27 1W41 0B25 1B40 0W22
37. Istinič Orson 1500 LJU Toneta Čufarja
1.5 10.5 16.0 -0.43
(2006) 1W36 0B14 =W34 0B16 0W29 -*38
38. Lubarda
Pavle 1500 LJU Toneta Čufarja
1.5 10.0 13.5 -0.35
(2007) 0W24 =B34 1W42 0W15 0B28 -*37
39. Halilović
Elma 1500 LJU Nove Jarše 1 10.5
16.0 -1.29
(2006) 0W17 0B25 1W30 0B24 0W33 0B34
40. Žitnik
Aleksander 1514 LJU Toneta Čufarja 1
9.5 15.5
-1.55
(2005) 0B10 1W30 0B22 0B32 0W36 0B35
41. Kazić Timea 1500 LJU Nove
Jarše 1 9.5 13.5 -1.50
(2006) 0B21 0W11 0B36 0W29 0B35 1B42
42. Zindovič
Natalija 1506 LJU Nove Jarše 0 10.0
14.5 -2.55
(2005) 0W13 0B16 0B38 0W28 0B30 0W41
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija
2.01.11 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 23.12.2014, 6 kol
svicar
Igralni cas:
15 min Datoteka: C:/lj14pztn