1. TURNIR NAJMLAJŠIH 2013
Ljubljana; 22.1.2013
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit
ELO LRat
FED šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Šubelj Jan III 1520 1865 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 6 16.0
24.0 2.05
(2004) 1W16 1B3 1W10 1B6
1W5 1B7
2. Suša Maks 1386 1741 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
5 15.0 22.0
1.82
(2003) 1B31 1W21 1W8 1B10 0B4
1W11
3. Drobnič Rok 1229 1661 NOT h.J. Hribarja ŠK
Loška do 5 14.0
20.5 2.24
(2005) 1B37 0W1 1B19 1W15 1W6
1B5
4. Malkoč Tilen 1355 1821 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 5 12.0
19.0 0.41
(2004) 1W27 0B15 1W25 1B22 1W2 1B9
5. Brilej Jaka IV 1588 1898 CEL III. oš Celje Celjski ŠK
4 17.0 25.0 -0.30
(2003) 1B25 1W9 1B7
1W11 0B1 0W3
6. Faganel Kaja 1807 LJU Mirana Jarca Šahovsko
dru 4 14.5
22.5 -0.35
(2003) 1B34 1W14 1B15 0W1 0B3
1W22
7. Majcen Maja 1410 1775 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 4 14.0
22.0 0.15
(2003) 1B26 1W22 0W5 1B12 1B21 0W1
8. Marn Jan 1863 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 14.0
22.0 -0.72
(2004) 1B19 1W13 0B2 1W14 0B9
1W15
9. Dajčman Aleksander IV
1716 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
4 14.0 21.0
0.80
(2004) 1W33 0B5 1W16 1B17 1W8
0W4
10. Dajčman Nikolaj IV
1761 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
4 14.0 20.5 -0.12
(2004) 1W24 1B35 0B1 0W2
1W16 1B17
11. Širaj Anej 1470 1793 NOT Begunje ŠK
Postojna 4 13.5
21.5 -0.17
(2003) 1W23 1B17 1W18 0B5 1W13 0B2
12. Malkoč Patrik 1609 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 12.0
18.0 0.53
(2005) 0B18 1W31 1B24 0W7 1B19 1W21
13. Pibernik Ana 1622 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3.5 12.5
17.5 0.48
(2004) 1W36 0B8 1W26 1B18 0B11 =W14
14. Kolšek Meta IV 1595 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G 3.5
12.5 17.5 0.75
(2004) 1W29 0B6 1W36 0B8
1W23 =B13
15. Pritržnik
Maj 1588 CEL Dobrna
Celjski ŠK 3 16.0
23.0 0.76
(2004) 1B20 1W4 0W6
0B3 1W26 0B8
16. Sraka Lan 1507 LJU Vič 3 14.0
20.5 0.95
(2005) 0B1
1W37 0B9 1W24 0B10 1W20
17. Založnik S. Gal 1544 LJU Polje ŠK Komenda 3 13.0
18.5 0.64
(2003) 1B30 0W11 1B20 0W9 1B27 0W10
18. Mazzini Katarina 1500 LJU Vič 3 12.5
18.5 0.71
(2003) 1W12 1B27 0B11 0W13 0B20 1W25
19. Tavčar Jaka 1507 LJU Vič 3 12.0
18.5 0.71
(2005) 0W8
1B29 0W3 1B32 0W12 1B33
20. Pavlin Pino 1500 DOL Škofljica 3 12.0
17.0 0.19
(2003) 0W15 1B23 0W17 1B27 1W18 0B16
21. Mencin Nal 1539 LJU Vič 3 11.5
17.0 0.54
(2003) 1W28 0B2 1W35 1B25 0W7
0B12
22. Štrekelj Blaž 1549 DOL Škofljica 3 11.0
17.5 0.73
(2004) 1W32 0B7 1B28 0W4
1W30 0B6
23. Bokal Šter Lan 1500 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 3
10.0 15.5 0.48
(2005) 0B11 0W20 1B29 1W28 0B14 1W30
24. Jelen Anja 1500 NOT Ig 3 10.0
15.5 0.48
(2006) 0B10 1W30 0W12 0B16 1W32 1B28
25. Jukan Denis 1526 LJU Zalog 2 12.0
18.0 -0.35
(2005) 0W5
1B33 0B4 0W21 1W36 0B18
26. Grad Danijel 1500 LJU Trzin 2 11.5
16.0 0.12
(2005) 0W7
1B32 0B13 1W35 0B15 -*29
27. Šter Martin 1502 LJU Mirana Jarca 2 11.0
16.5 -0.57
(2004) 0B4
0W18 1B33 0W20 0W17 1B37
28. Čampelj Anže 1500 LJU Vič 2 11.0
16.0 -1.38
(2004) 0B21 +*38 0W22 0B23 1W31 0W24
29. Mučič Matija 1500 DOL Škofljica 2 11.0
15.5 -0.86
(2004) 0B14 0W19 0W23 +*38 1B34 -*26
30. Stojanović Uroš 1500 LJU Poljane 2 11.0
15.5 -1.37
(2006) 0W17 0B24 +*38 1W34 0B22 0B23
31. Koderman Maj 1500 LJU Nove Jarše 2 9.0
14.5 -0.55
(2005) 0W2
0B12 0B34 1W37 0B28 1W36
32. Pugelj Jon 1500 DOL Škofljica 2 9.0
12.5 -1.42
(2004) 0B22 0W26 1B37 0W19 0B24 +*38
33. Krevh Jaša 1500 DOL Škofljica 2 8.0
12.5 -0.67
(2004) 0B9
0W25 0W27 1B36 1B35 0W19
34. Avguštin Žan 1500 DOL Škofljica 2 7.0
11.5 -0.64
(2004) 0W6
0B36 1W31 0B30 0W29 1B35
35. Žižmund
Bruno 1500 DOL
Škofljica 1 9.5
15.5 -2.13
(2006) +*38 0W10 0B21 0B26 0W33 0W34
36. Lalic Alex 1500 LJU Vič 1 9.5
15.0 -1.66
(2006) 0B13 1W34 0B14 0W33 0B25 0B31
37. Kunič Aljaž 1500 DOL Škofljica 1 8.5
14.0 -2.28
(2005) 0W3
0B16 0W32 0B31 +*38 0W27
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.04 beta Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 22.1.2013, 6 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj3p1tn