7. turnir CIKLUSA TURNRIJEV NAJMLAJŠIH 2012
Ljubljana, 18.9.2012
Končno stanje
Priimek
in ime Kat ELO LRat REG Šola –
klub Točke MBuch Buch W-We
1. Jelen Miha IV 1553 1814 NOT Ig ŠK Ig 5.5 17.0
23.5 2.23
(2002) 1B28 1W7 1B8
1W2 =B4 1W3
2. Hercog Nuša WII 1664 1914 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 4.5 16.0
25.0 0.24
(2003) 1W11 1B13 =W5 0B1
1W12 1W7
3. Šubelj Jan 1530 1810 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4.5 16.0
24.5 1.20
(2004) 1W18 1B16 =W4 1B5
1W8 0B1
4. Brilej Jaka 1836 CEL III. oš Celje Celjski ŠK
4.5 16.0 24.0
0.69
(2003) 1B24 1W14 =B3 1W12 =W1
=B6
5. Krejič Nik 1503 1828 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 4.5 14.0
21.0 0.94
(2002) 1W22 1B21 =B2 0W3
1W13 1B14
6. Suša Maks 1393 1691 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4.5 12.0 18.5
1.40
(2003) 0W10 1B23 1B17 1W22 1B15 =W4
7. Lavrih Domen 1711 LJU Vič ŠK Litija 4 15.0
23.0 1.00
(2002)
1W17 0B1 1W25 1B9 1W11 0B2
8. Urh Zala WII 1492 1859 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 4
13.5 21.5 0.15
(2002) 1W19 1B20 0W1 1B16 0B3
1W15
9. Straže Matija 1903 LJU Vodice ŠD Domžale 4
12.5 19.0 -0.62
(2002) 1B26 =W15 =B12 0W7 1B18 1W16
10. Unuk Jan IV 1547 1972 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 12.0
18.0 -1.14
(2002) 1B6
0W12 0B15 1W31 1B19 1W17
11. Cerc Erazem 1629 LJU Vič ŠD Trdnjava 1896
Ljub 4 11.0
16.5 1.50
(2002) 0B2
1W32 1W23 1B21 0B7 1W20
12. Dajčman Aleksander IV
1774 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
3.5 15.0 21.0
0.85
(2004) 1W29 1B10 =W9 0B4
0B2 1W21
13. Dajčman Nikolaj IV
1760 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
3.5 13.5 19.0 -0.07
(2004) 1B30 0W2 1B19 =W14 0B5
1B22
14. Straže Jurij 1756 LJU Vodice ŠD
Domžale 3.5 13.0
18.0 0.20
(2003) 1W33 0B4 1W24 =B13 1W20 0W5
15. Širaj Anej 1510 1754 NOT Begunje ŠK
Postojna 3 14.5
21.5 0.28
(2003) 1W25 =B9 1W10 =B20 0W6 0B8
16. Marn Jan 1742 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3 13.5
19.5 -0.40
(2004) 1B27 0W3 1B18 0W8
1B24 0B9
17. Založnik S. Gal 1500 LJU Polje ŠK Komenda 3 13.0
19.5 0.56
(2003) 0B7
+*34 0W6 1W28 1B26 0B10
18. Kolšek Meta IV 1500 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G 3
11.0 17.0 1.10
(2004) 0B3
1W28 0W16 1B23 0W9 1B29
19. Pibernik Ana 1572 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 10.5
15.5 0.70
(2004) 0B8
1W30 0W13 1B29 0W10 1B27
20. Majcen Maja 1798 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 2.5 13.0
18.0 -1.39
(2003) 1B32 0W8 1B26 =W15 0B14 0B11
21. Malkoč Tilen 1375 1754 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 2.5 12.5
18.5 -1.45
(2004) 1B31 0W5 =B22 0W11 1B25 0B12
22. Drobnič Rok 1522 NOT h.J. Hribarja ŠK
Loška do 2.5 12.5
18.5 0.63
(2005) 0B5
1W31 =W21 0B6 1B28 0W13
23. Štrekelj Blaž 1500 DOL Škofljica 2.5 12.0
17.0 -0.52
(2004) +*34 0W6 0B11 0W18 1B33 =W24
24. Pritržnik
Maj 1544 CEL Dobrna Celjski
ŠK 2.5 10.5
15.5 0.20
(2004) 0W4
1B33 0B14 1W27 0W16 =B23
25. Pavlin Pino 1500 DOL Škofljica 2.5 9.5
15.0 0.49
(2003) 0B15 1W27 0B7 =W26 0W21 1B31
26. Malkoč Patrik 1576 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 2.5 9.0
14.0 -0.25
(2005) 0W9
1B29 0W20 =B25 0W17 1B30
27. Pugelj Jon 1500 DOL Škofljica 2 10.5
14.5 -1.04
(2004) 0W16 0B25 +*34 0B24 1W32 0W19
28. Krevh Jaša 1514 DOL Škofljica 2 9.0
15.0 -0.72
(2004) 0W1
0B18 1W30 0B17 0W22 1B33
29. Bokal Šter Lan 1500 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 1.5
10.0 15.0 -0.97
(2005) 0B12 0W26 1B32 0W19 =B31 0W18
30. Jelen Anja 1500 NOT Ig 1.5 10.0
15.0 -1.46
(2006) 0W13 0B19 0B28 =W32 +*34 0W26
31. Mučič Matija 1500 DOL Škofljica 1.5 9.0
13.5 -0.74
(2004) 0W21 0B22 1W33 0B10 =W29 0W25
32. Avguštin Žan 1500 DOL Škofljica 1.5 8.0
13.5 -1.48
(2004) 0W20 0B11 0W29 =B30 0B27 +*34
33. Jug Adamič David 1500 DOL Škofljica 1 9.0
14.0 -2.11
(2004) 0B14 0W24 0B31 +*34 0W23 0W28
Arbiter: Franc
Poglajen
WinSvicar verzija 2.00.10 beta
Lastnik: Franc
Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 18.9.2012, 6 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:\lj12p7tn