I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018

Komenda; 28. 9. 2018    28. 10. 2018

Najboljše deske

 

  Primek in ime             Klub                       Točke    Uspeh

Najboljša 1. deska

 1. Firat Burak              ŠD DOMŽALE TAJFUN          7.5/9    83%

 2. Bratovič Blaž            ŠD GORENJKA LESCE          5.5/9    61%

 3. Janželj Tim              ŠK IG                      4.5/9    50%

 4. Guid Matej               ŠK TREBNJE BMP             4.5/9    50%

 5. Bulič Josip              ŠD PIRAN                   3.0/6    50%

 6. Djurič Petar             ŠK STARI MAYR KRANJ        3.5/9    39%

 7. Stevanič David           ŠD KOČEVJE                 2.0/6    33%

 

Najboljša 2. deska

 1. Mencinger Vojko          ŠD GORENJKA LESCE          7.0/9    78%

 2. Jelen Igor               ŠK IG                      5.5/9    61%

 3. Kolarič Špela            ŠD KOČEVJE                 4.5/9    50%

 4. Debevec Blaž             ŠK KOMENDA                 4.5/9    50%

 5. Šuc Timothy              ŠD PIRAN                   3.5/9    39%

 6. Keršič Matej             ŠK STARI MAYR KRANJ        3.0/9    33%

 7. Piškur Mitja             ŠK TREBNJE BMP             2.0/6    33%

 

Najboljša 3. deska

 1. Furlan Miha              ŠK TREBNJE BMP             8.0/9    89%

 2. Plaskan Jure             ŠD DOMŽALE TAJFUN          7.0/9    78%

 3. Mestek Igor              ŠD KOČEVJE                 6.0/8    75%

 4. Truta Srečko             ŠD GORENJKA LESCE          3.0/6    50%

 5. Urh Zala                 ŠK STARI MAYR KRANJ        3.0/6    50%

 6. Šajn Simon               ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA  4.0/9    44%

 7. Rodman Franc             ŠD SIJ ACRONI JESENICE     2.0/9    22%

 

Najboljša 4. deska

 1. Hiti Domen               ŠK IG                      7.0/9    78%

 2. Belamarič Goran          ŠD PIRAN                   4.5/6    75%

 3. Brcar Aleš               ŠK TREBNJE BMP             6.0/9    67%

 4. Gantar Jan               ŠK KOMENDA                 5.5/9    61%

 5. Gašparac Gregor          ŠD KOČEVJE                 5.0/9    56%

 6. Železnik Alojz           ŠD SIJ ACRONI JESENICE     2.5/5    50%

 7. Podvršnik Marko          ŠK STARI MAYR KRANJ        1.5/5    30%

 

Najboljša 5. deska

 1. Rožič Samo               ŠK IG                      7.5/9    83%

 2. Marinšek Tomaž           ŠK TREBNJE BMP             3.5/6    58%

 3. Petek Primož             ŠD GORENJKA LESCE          4.0/8    50%

 4. Jeraj Zlatko             ŠD SIJ ACRONI JESENICE     2.0/7    29%

 5. Kralj Samo               ŠK KOMENDA                 1.0/5    20%

 

Najboljša 6. deska

 1. Rožič Adrijan            ŠK IG                      5.5/8    69%

 2. Bulatovič Milorad        ŠK STARI MAYR KRANJ        3.0/9    33%

 3. Rolih Miran              ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA  2.5/9    28%

 4. Hrenič Miša              ŠD SIJ ACRONI JESENICE     2.5/9    28%

 

Najboljša 7. deska

 1. Vojinov Danijel          ŠK STARI MAYR KRANJ        6.5/7    93%

 2. Veber Bojan              ŠD PIRAN                   3.5/5    70%

 3. Vesel Mark               ŠD KOČEVJE                 3.5/6    58%

 4. Pazlar Marko             ŠD SIJ ACRONI JESENICE     2.5/9    28%

 5. Delost Joško             ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA  1.5/6    25%

 6. Petrovič Nejc            ŠD GORENJKA LESCE          1.0/5    20%

 

Najboljša 8. deska

 1. Brcar Andrej             ŠK TREBNJE BMP             4.5/6    75%

 2. Bajo Tin                 ŠD KOČEVJE                 3.5/5    70%

 3. Jelen Miha               ŠK IG                      4.5/7    64%

 4. Osolin Bojan             ŠD DOMŽALE TAJFUN          3.5/6    58%

 5. Rici Jurij               ŠK STARI MAYR KRANJ        1.5/5    30%

 

Najboljša 9. deska

 1. Gašparič Stojan          ŠD PIRAN                   4.0/6    67%

 2. Orehek Špela             ŠD DOMŽALE TAJFUN          2.5/6    42%

 3. Ravnik Franc             ŠD SIJ ACRONI JESENICE     3.0/9    33%

 

Najboljša 10. deska

 1. Lučovnik Tilen           ŠK KOMENDA                 6.0/9    67%

 2. Ribičič Marko            ŠD PIRAN                   3.5/6    58%

 3. Skok Jože                ŠD DOMŽALE TAJFUN          2.0/5    40%

 4. Bradač Simon             ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA  1.0/6    17%

 

Najboljša 11. deska

 1. Turek Lan Timotej        ŠD DOMŽALE TAJFUN          4.5/5    90%

 

Najboljša 14. deska

 1. Ačimovič Sergej          ŠD KOČEVJE                 3.5/5    70%