PRVENSTVO
KOMENDE 2017
Komenda:
7.1.2017 – 8.1.2017
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO LRat Točke
MBuch Buch medse W-We
1. Šubelj Jan MK 2193 2216 ŠK Komenda 4.5 11.0
18.0 0.0 0.64
(2004) 1B16 1W6 1B17 1W7
=W3
2. Marn Jan III 2022 2139 ŠK Komenda 4 11.0
18.0 0.0 0.41
(2004) 1W13 1B19 1W9 =B5 =W4
3. Debevec Blaž MK 2180 2226 ŠK Komenda 4
11.0 18.0 0.0
0.18
(1988) 1W20 =B4 1W33 1W8
=B1
4. Jeršič Aleks III 1672 1950 ŠK En Passant 4
10.0 16.5 0.0
1.74
(2006) 1B27 =W3 1B32 1W21 =B2
5. Tisaj Domen II 1931 2154 ŠK Komenda 4 10.0
16.5 0.0 0.49
(2002) 1B18 1W11 1B29 =W2 =B10
6. Širaj Anej III 1663 1977 ŠD Vrhnika 4 9.0
15.5 0.0 1.23
(2003) 1W22 0B1 1W35 1B234 1W14
7. Kozarski Filip I 1951 2030 ŠK Komenda 4 9.0
15.0 0.0 0.62
(1991) 1W45 1B24 1W234 0B1 1W16
8. Jelen Miha III 1909 2049 ŠK Ig 4 8.0
14.0 0.0 0.48
(2002) 1W25 1B35 1W38 0B3 1W15
9. Volčanšek Robert MK 1887 2007 ŠK Brežice 3.5 9.5
15.5 0.0 0.52
(1978) 1B15 1W41 0B2 =W11 1B17
10. Urh Zala WFM 2049 2147 ŠK Stari Mayr
Kranj 3.5 9.0
15.0 0.0 -0.50
(2002) =B12 =W28 1B37 1W30 =W5
11. Mihelič Vesna III 1554 1984 ŠK Komenda 3.5 9.0
14.0 0.0 0.70
(2006) 1W14 0B5 1W53 =B9
1W29
12. Škrbec Leon IV 1613 1957 ŠK Postojna 3.5
7.5 12.0 0.0
0.16
(2007) =W10 0B31 1W55 1B33 1W32
13. Jereb Lana III 1597 1881 ŠK Postojna 3.5 7.0
12.0 0.0 0.13
(2003) 0B2
1W40 1B54 =W29 1B30
14. Ogradi Gregor I 2002 2039 ŠK Komenda 3 9.5
15.5 0.0 -0.42
(1985) 0B11 1W27 1B41 1W25 0B6
15. Štern Urban III 1463 1890 ŠD Fram 3 8.5
14.5 0.0 0.07
(2004) 0W9
1B46 1W39 1B19 0B8
16. Ocepek Marjan II 1616 1813 ŠD Mengeš-Trzin 3
8.5 14.0 0.0
1.10
(1963) 0W1
1B34 1W52 1B36 0B7
17. Vaupot Luka III 1242 1834 ŠK Slovenj Gradec 3
8.5 14.0 0.0
0.77
(2005) 1W44 1B52 0W1 1B20 0W9
18. Mlakar Matej IV 1516 1871 ŠK Komenda 3 8.5
14.0 0.0 0.57
(2003) 0W5
=B22 1W34 1B49 =B21
19. Mazzini Katarina III 1656 1834 ŠK Komenda 3
8.0 14.0 0.0
0.38
(2003) 1B26 0W2 1B43 0W15 1B40
20. Dajčman Nikolaj IV 1613 1957 ŠS TZ Prevodi Dvojka 3
8.0 14.0 0.0 -0.13
(2004) 0B3
1W26 1B42 0W17 1B35
21. Urh Robert II 1697 1846 ŠK Stari Mayr
Kranj 3 7.5
13.0 0.0 -0.17
(1968) =W31 1B39 1W49 0B4 =W18
22. Paternoster Janez III 1386 1890 ŠK Komenda 3 7.5
13.0 0.0 0.05
(2006) 0B6
=W18 1B50 1W48 =B24
23. Toplišek Maj 1202 1813 ŠD Fram 3 7.0
12.5 0.0 0.39
(2005) 1B50 1W48 0B7 0W6
1B45
24. Vidmar Klara IV 1624 1909 ŠK Komenda 3
7.0 12.5 0.0 -0.25
(2002) 1B37 0W7 =B48 1B38 =W22
25. Kozarski Aleksander III 1499 1808 ŠK Komenda 3 7.0
12.0 0.0 0.54
(1964) 0B8
1W60 1B56 0B14 1W43
26. Štruklec Jakob Vid III 1359 1842 ŠD Mengeš-Trzin 3
7.0 12.0 0.0
0.01
(2003) 0W19 0B20 1W44 1B42 1W38
27. Dajčman Aleksander III 1390 1894 ŠS TZ Prevodi Dvojka 3
6.5 11.5 0.0
0.09
(2004) 0W4
0B14 1W51 1B53 1W36
28. More Erlend II 1630 1676 ŠK Komenda 3 6.5
11.0 0.0 1.16
(1968) =W34 =B10 0W36 1B52 1W37
29. Širaj Svit 1744 ŠD Vrhnika 2.5 9.0
14.0 0.0 0.76
(2006) 1W55 1B36 0W5 =B13 0B11
30. Jelen Anja III 1097 1644 ŠK Ig 2.5 8.5
13.5 0.0 0.83
(2006) 1W51 =B33 1W31 0B10 0W13
31. Debevec Katarina WII 1442 1660 ŠD Piran 2.5 8.0
13.5 0.0 0.62
(1962) =B21 1W12 0B30 0W32 1W39
32. Vičič Mark 1258 1815 ŠK Nova Gorica 2.5
7.5 12.5 0.0
0.00
(2007) 1B54 =W30 0B3 0W12 1B48
33. Zidar Jernej IV 1302 1862 ŠK Komenda 2.5 7.5
12.5 0.0 -0.45
(2007) 1W53 =B49 0W4 1B31 0B12
34. Olenik Čampa Rudi IV 1337 1852 ŠD Domžale 2.5 7.5
12.0 0.0 -0.79
(2007) =B28 0W16 0B18 1W50 1B49
35. Tisaj Igor III 1287 1711 ŠD Mengeš-Trzin 2
9.0 14.0 0.0
0.25
(1968) 1B42 0W8 0B6
1W56 0W20
36. Kaluža Dominik 1166 1861 ŠK Postojna 2 8.5
13.5 0.0 -1.29
(2006) 1B40 0W29 1B28 0W16 0B27
37. Posavec Zvone III 1306 1532 ŠD Mengeš-Trzin 2
8.0 12.5 0.0
0.82
(1958) 0W24 1B45 0W10 1B54 0B28
38. Tavčar Jaka 1744 ŠK En Passant 2
8.0 12.5 0.0 -0.20
(2005) 1B57 1W43 0B8 0W24 0B26
39. Počkaj Janez 1500 ŠK Komenda 2 7.5
12.5 0.0 1.22
(1977) 1B60 0W21 0B15 1W41 0B31
40. Širaj Andrej IV 1351 1533 ŠD Vrhnika 2 7.0
12.5 0.0 0.83
(1971) 0W36 0B13 1W47 1B46 0W19
41. Ocepek Jan III 1282 1826 ŠD Mengeš-Trzin 2
7.0 11.5 0.0 -0.87
(2002) 1W46 0B9 0W14 0B39 1W54
42. Cimperman Teo 1691 ŠK Komenda 2
7.0 11.0 0.0 -0.30
(2008) 0W35 1B44 0W20 0W26 1B56
43. Perme Martin 1178 1666 ŠK Komenda 2 7.0
11.0 0.0 -0.31
(2007) 1W47 0B38 0W19 1B55 0B25
44. Paternoster David 1589 ŠK Komenda 2 6.5
10.5 0.0 0.26
(2008) 0B17 0W42 0B26 1B51 1W52
45. Založnik Vesna WI 1531 1665 ŠK Komenda 2 6.5
10.5 0.0 -0.80
(1968) 0B7
0W37 1B59 +*60 0W234
46. Volčanšek Maks 1637 ŠD Domžale 2 5.0
8.5 0.0 -0.44
(2008) 0B41 0W15 1B57 0W40 1B58
47. Premk Simon 1589 ŠK Komenda 2 4.0
6.0 0.0 -0.39
(2006) 0B43 0W54 0B40 1W59 1W53
48. Marinč Primož 1058 1720 ŠK Ljubljana - DUOL 1.5
8.5 12.5 0.0 -0.55
(2008) 1W58 0B24 =W24 0B22 0W33
49. Vičič Maks 1087 1684 ŠK Nova Gorica 1.5
8.0 12.0 0.0 -0.30
(2009) 1B56 =W32 0B21 0W18 0W34
50. Vaupot Eliza 1593 ŠK Slovenj Gradec 1.5
7.0 11.0 0.0 -0.26
(2008) 0W234 =B51 0W22 0B34 1W55
51. Ficko Luka 1539 Komenda 1.5
6.0 9.0 0.0 -0.37
(2006) 0B30 =W50 0B27 0W44 1B59
52. Založnik S. Gal 1041 1648 ŠK Komenda 1 8.0
11.0 0.0 -1.28
(2003) 1B59 0W17 0B16 0W28 0B44
53. Djokič Pavle 1707 ŠK Komenda 1 7.5
12.0 0.0 -1.15
(2008) 0B32 1W57 0B11 0W27 0B47
54. Jelen Luka 1621 ŠK Ig 1 6.5
12.0 0.0 -0.83
(2008) 0W33 1B47 0W13 0W37 0B41
55. Vičič Špelca 1500 Solkan 1 6.0
9.5 0.0 -0.43
(2010) 0B29 1W59 0B12 0W43 0B50
56. Maček Inti 1532 ŠK Komenda 1 5.5
9.5 0.0 -0.57
(2010) 0W49 1B58 0W25 0B35 0W42
57. Premk Jasna 1500 ŠK Komenda 1 4.0
6.0 0.0 -1.25
(2008) 0W38 0B53 0W46 0B58 +*60
58. Cimperman Aleksander 1500 Ljubljana 1 3.5
6.5 0.0 -0.66
(1963) 0B48 0W56 0B60 1W57 0W46
59. Križnič Tina 1500 Medvode 0 4.0
7.0 0.0 -1.91
(2007) 0W52 0B55 0W45 0B47 0W51
60. Žličar Jure 1787 ŠK Komenda ODSTOPIL -1.15
(2007) 0W39 0B25 1W58 -*45 -*57
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.00.04 Lastnik: Franc Poglajen
Komenda, Slovenija, 7.1.2017-8.1.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 60 min + 30 sek/pot Datoteka: C:/ko17spk1