I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2021

Ljubljana, 10. 9. 2021 - 26. 9. 2021

Tabela

1. Šahovsko društvo Posočje (RtgAvg:2418, Captain: Jure Škoberne / TB1: 16 / TB2: 41)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

GM

Skoberne Jure

2561

SLO

14604299

1

1

½

1

1

½

+

1

+

8

9

2217

2526

7

6

5,9

0,1

10

1

2

GM

Sedlak Nikola

2503

SRB

922900

 

 

-

 

 

 

 

 

 

0

1

0

0

0

0

0

0

10

0

3

FM

Srebrnic Marko

2379

SLO

14603616

0

1

½

½

½

1

1

1

½

6

9

2180

2305

9

6

6,7

-0,67

10

-6,7

4

IM

Spalir Jernej

2377

SLO

14606518

0

1

1

1

1

1

+

½

1

7,5

9

2054

2305

8

7

6,8

-0,32

10

-3,2

5

IM

Biti Ozren

2358

CRO

14505096

½

½

-

1

1

1

+

½

1

6,5

9

2002

2232

7

6

5,9

-0,42

10

-4,2

6

FM

Beletic Daniel

2328

SLO

14602709

1

1

1

1

1

1

1

½

1

8,5

9

1929

2373

9

9

7,8

0,72

20

14,4

7

IM

Podlesnik Bogdan

2327

MNE

14600129

½

1

 

 

 

 

 

 

 

1,5

2

1923

0

2

2

1,6

-0,13

10

-1,3

8

 

Hozjan Erik

1930

SLO

14605546

 

 

 

1

0

0

 

½

½

2

5

1705

1633

5

2

3,5

-1,54

20

-30,8

9

 

Ursic Mateja

1966

SLO

14603420

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

1

1857

0

1

1

0,7

0,35

20

7

2. Šahovsko društvo Kočevje Inotherm (RtgAvg:2153, Captain: Sašo Ivetič / TB1: 14 / TB2: 36)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

FM

Stevanic David

2300

SLO

14613921

1

0

½

1

½

0

½

1

1

5,5

9

2286

2366

9

6

4,6

0,89

20

17,8

2

 

Acimovic Vasja

2210

SLO

14614170

½

+

+

 

0

½

½

 

 

3,5

6

2220

2133

4

2

2

-0,45

20

-9

3

 

Gasparac Gregor

2100

SLO

14613832

0

½

½

1

 

 

½

 

1

3,5

6

2156

2213

6

4

2,6

0,92

20

18,4

4

WFM

Kolaric Spela

2120

SLO

14607093

1

1

0

1

1

1

½

1

1

7,5

9

2105

2378

9

8

4,6

2,89

20

57,8

5

 

Mestek Igor

2078

SLO

14602270

 

 

 

1

1

1

½

 

1

4,5

5

1951

2317

5

5

3,2

1,29

20

25,8

6

 

Acimovic Sergej

2003

SLO

14614189

1

0

+

1

0

1

1

 

 

5

7

1984

2109

6

4

3,1

0,87

40

34,8

7

 

Bajo Tin

1995

SLO

14613816

1

½

0

1

0

1

 

1

0

4,5

8

1960

2003

8

5

4,3

0,18

20

3,6

8

 

Cihacev Bojan

2108

SRB

943312

 

 

 

 

 

 

 

0

1

1

2

1855

0

2

1

1,5

-0,54

20

-10,8

11

 

Acimovic Dejan

1912

SLO

14607115

 

 

 

 

 

 

 

0

 

0

1

1865

0

1

0

0,6

-0,57

20

-11,4

12

 

Bajo Igor

1833

SLO

14611767

 

 

 

 

 

 

 

1

 

1

1

1640

0

1

1

0,8

0,25

20

5

3. Šahovski klub Trebnje BMP (RtgAvg:2212, Captain: Marinšek Tomaž / TB1: 14 / TB2: 34,5)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

FM

Furlan Miha

2361

SLO

14600676

 

 

½

½

½

1

½

0

0

3

7

2324

2274

7

3

3,8

-0,82

20

-16,4

2

FM

Guid Matej

2303

SLO

14601966

 

 

 

 

 

 

½

0

 

0,5

2

2295

0

2

1

1

-0,53

20

-10,6

3

 

Brcar Ales

2137

SLO

14608537

1

½

½

1

½

0

½

½

½

5

9

2198

2241

9

5

3,8

1,19

20

23,8

4

FM

Piskur Mitja

2228

SLO

14600943

½

1

 

1

 

+

½

½

 

4,5

6

2137

2286

5

4

3,1

0,42

20

8,4

5

 

Brcar Andrej

2021

SLO

14602105

0

 

½

 

½

 

 

 

 

1

3

2112

1987

3

1

1,2

-0,16

20

-3,2

6

 

Marinsek Tomaz

2108

SLO

14600552

1

1

1

½

1

½

½

½

1

7

9

2045

2265

9

7

5,2

1,81

20

36,2

7

 

Ivanusa Blaz

2053

SLO

938335

 

 

 

 

1

 

 

 

½

1,5

2

1852

0

2

2

1,5

0,05

20

1

11

 

Opara Jan

1988

SLO

14600595

1

1

1

 

1

1

0

½

1

6,5

8

1920

2171

8

7

4,7

1,83

20

36,6

12

 

Brcar Matej

1891

SLO

14608472

1

1

1

½

 

0

 

 

 

3,5

5

1877

2026

5

4

2,6

0,9

20

18

13

 

Jaksa Cvetko

1898

SLO

14602903

 

½

 

½

 

 

 

 

1

2

3

1734

1859

3

2

2,1

-0,13

20

-2,6

4. ŠS Tomo Zupan Kranj (RtgAvg:2276, Captain: Matej Sušnik / TB1: 11 / TB2: 32)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

IM

Drnovsek Gal

2387

SLO

14607077

0

½

½

1

½

½

 

 

 

3

6

2326

2326

6

3

3,5

-0,49

10

-4,9

2

IM

Mazi Leon

2345

SLO

14600315

1

½

½

½

1

½

1

1

+

7

9

2178

2371

8

6

5,6

0,4

10

4

3

FM

Markun Bostjan

2251

SLO

14601206

1

 

½

½

 

0

 

½

1

3,5

6

2168

2225

6

4

3,6

-0,13

20

-2,6

4

FM

Zvan Ziga

2222

SLO

14602814

½

0

 

1

0

 

½

 

1

3

6

2139

2139

6

3

3,6

-0,62

20

-12,4

5

WFM

Rozman Monika

2188

SLO

14609118

0

½

0

1

0

½

 

 

 

2

6

2054

1929

6

2

3,8

-1,81

20

-36,2

6

 

Kosmac Blaz

2221

SLO

14603012

 

0

0

 

1

0

½

1

0

2,5

7

2017

1915

7

3

5,3

-2,77

20

-55,4

9

 

Slibar Matjaz

2166

SLO

14600641

½

1

 

1

1

 

1

1

1

6,5

7

1943

2365

7

7

5,1

1,36

20

27,2

12

 

Rozman Mitja

2020

SLO

14606453

 

 

0

 

 

 

1

0

 

1

3

1846

1721

3

1

2,2

-1,18

20

-23,6

13

 

Susnik Matej

2023

SLO

14600846

 

 

 

 

 

1

½

1

+

3,5

4

1696

1969

3

3

2,6

-0,12

20

-2,4

5. Šahovski klub Nova Gorica (RtgAvg:2140, Captain: Boštjan Herega / TB1: 9 / TB2: 25)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

 

Zamar Kodelja Jurij

2248

SLO

14609649

1

½

0

0

½

½

0

0

1

3,5

9

2308

2228

9

4

3,9

-0,35

20

-7

3

 

Herega Nejc

2122

SLO

14634058

1

½

1

½

½

½

1

0

½

5,5

9

2159

2239

9

6

4,1

1,42

40

56,8

4

 

Gregoric Andraz

2029

SLO

14629461

0

1

½

0

½

1

1

0

0

4

9

2093

2050

9

4

3,8

0,21

40

8,4

6

 

Markocic Tine

2021

SLO

14609622

1

0

½

0

½

½

 

 

 

2,5

6

2102

2045

6

3

2,4

0,08

20

1,6

7

 

Budihna Kristijan

2078

SLO

14604981

 

 

 

 

 

 

½

 

 

0,5

1

1679

0

1

1

0,9

-0,42

20

-8,4

8

 

Kobal Sasa

2020

ITA

2815929

 

 

 

 

1

1

+

1

½

4,5

5

2075

2411

4

4

1,7

1,79

20

35,8

10

 

Petrovic Marko

1865

SLO

14605600

 

 

 

 

 

 

 

1

 

1

1

1912

0

1

1

0,4

0,57

20

11,4

11

 

Kogoj Boris

1828

SLO

14605562

 

 

 

 

 

 

 

 

0

0

1

1988

0

1

0

0,3

-0,29

20

-5,8

12

 

Markocic Spela

1792

SLO

14610817

0

½

0

0

 

 

 

 

 

0,5

4

2019

1697

4

1

1,1

-0,61

20

-12,2

13

 

Vicic Mark

1640

SLO

14632772

1

1

½

0

0

0

½

0

0

3

9

1754

1629

8

3

2

0,53

40

21,2

6. Šahovsko društvo Vrhnika (RtgAvg:2273, Captain: Anton Praznik / TB1: 8 / TB2: 23)

Bo.

 

Name

Rtg

FED

FideID

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts.

Games

RtgAvg

Rp

n

w

we

w-we

K

rtg+/-

1

FM

Kavcic Zan

2325

SLO

14604582

 

½

½

 

 

1

0

½

 

2,5

5

2203

2203

5

3

3,2

-0,69

20

-13,8

2

IM

Praznik Niko

2348

SLO

14601621

 

½

½

 

 

 

 

+

 

2

3

2221

0

2

1

1,3

-0,31

10

-3,1

4

FM

Justin Matjaz

2261

SLO

14600242

0

1

½

0

½

½

 

 

-

2,5

7

2180

2123

6

3

3,6

-1,13

10

-11,3

5

 

Siraj Anej

2112

SLO

14616254

½

½

0

0

½

1

½

½

½

4

9

2141

2098

9

4

4,2

-0,21

40

-8,4

6

 

Kariz Peter

2150

SLO

14602148

1

 

½

 

½

1

0

 

 

3

5

2042

2114

5

3

3,2

-0,19

40

-7,6

7

FM

Praznik Anton

2159

SLO

14600382

 

 

 

0

½

½

1

½

 

2,5

5

1985

1985

5

3

3,6

-1,08

20

-21,6

8

 

Racnik Tone

1944

SLO

14613018

0

 

 

0

 

 

 

0

 

0

3

2014

1214

3

0

1,2

-1,22

20

-24,4

9

 

Stanic Urban

1917

SLO

14609320

 

1

1

0

0

1

0

 

0

3

7

1986

1936

7

3

3,1

-0,08

20

-1,6

10

 

Okorn Nejc

1858

SLO

14604809

0

0

 

0

1

 

 

+