4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2017, oš ZALOG , torek 25.4.2017, snemite razpis, pregled prijav

 

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  NOVE JARŠE, 21.4.2017, snemite razpis, pregled prijav

 

ZAKLJUČNI TURNIR LJUBLJANSKE LIGE, Komenda; 30.3.2017, snemite razpis - prijavnico, pregled prijav

 

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2017, oš POLJANE , torek 28.3.2017, zmagal je Žiga SMOLEJ, snemite bilten

 

MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR LARS & SVEN LJUBLJANA OPEN, Športna dvoran Kašelj, sobota 25.3.2017,

 

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  KOLEZIJA, 24.3.2017, zmagal je Miha JELEN, snemite bilten

 

70. LJUBLJANSKA LIGA 2017, gostovanja; od 12.1.2017 do 23.3.2017, zmagali sta ekipi ŠD VRHNIKA in ŠS BOR DOB

 

Ig open 2017, zmagal je Nejc Amon, snemite bilten

 

DP MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU, Inti Maček in Vesna MIHELIČ - državni prvakinji, Jan ŠUBELJ in Domen TISAJ – državna prvaka

 

DP MLADIH V STANDARNEM ŠAHU, Vesna MIHELIČ državna prvakinja

 

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  VIČ, 17.2.2017, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

 

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2017, oš KAŠELJ , torek 14.2.2017, zmagal je Jernej ZIDAR, snemite bilten

 

OPEN KOMENDA 2017, Komenda, od 3.2.2017 do 5.2.2017, zmagal je Viktor VRTAČNIK, snemite bilten, partije

 

HIT OPEN 2017 Jan Šubelj osvojil 2. mesto na Mladinskem državnem prvenstvu, Blaž Debevec je osvoji 10. mesto na HIT opnu

 

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2017, oš MILANA ŠUŠTARŠIČA , torek 24.1.2017, zmagal je Jenej ZIDAR, snemite bilten

 

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE ZA DEKLICE IN DEČKE U8-U20, Komenda; 21. in 22. 1. 2017, snemite bilten

 

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  SOSTRO, 20.1.2017, zmagala je Zala URH, snemite bilten

 

POSAMEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL, Kranj 15.1.2017, Jan ŠUBELJ – prvak do 15 let, Vesna MIHELIČ prvakinja do 12 let

 

PRVENSTVO KOMENDE 2017, Komenda, 7. in 8. 1. 2017,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten, snemite partije

 

Jan Šubelj – 7. mesto na evropskem hitropoteznem prvenstvu

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda, 29. 12. 2016, zmagala je Ana Marija Petkovič, snemite bilten

 

Jan ŠUBELJ EVROPSKI PRVAK V POSPEŠENEM ŠAHU

 

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR, Komenda, 30.12.2016, zmagal je Tilen Lučovnik, snemite bilten

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda, 27. 12. 2016, zmagal je Jernej ZIDAR, snemite bilten

 

ZAKLJUČNI TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš KOMENDA-MOSTE , torek 20.12.2016, zzmagal je Jernej ZIDAR, snemite bilten, snemite bilten ciklusov

 

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  MAKSA PEČARJA, 16.12.2016, zmagal je Domen TISAJ, snemite bilten

 

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD, ekipa ŠK Komenda je osvojila 10. mesto

 

POSAMEZNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL PC DOMZALE, trije prvaki: Jan Šubelj, Gašper Klemenčič, Inti Maček

 

MIKLAVŽEV TURNIR 2016, Komenda, 3. 12. 2016,  zmagal je Denis VAH, snemite bilten

 

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVENSKE LIGE, Komenda, 1.12.2016, zmagala je ekipa ŠS BOR DOB A, snemite bilten

 

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  KOLEZIJA, torek 29.11.2016, zmagal je Matic NAREKS, snemite bilten

 

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2016, Komenda; 11. – 27. 11. 2016, zmagala je ekipa ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA, snemite bilten, partije, pregled partij

 

OSREDNJA SLOVENSKA ŠAHOVSKA LIGA 2016, 

 

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  NOVE JARŠE, 18.11.2016, zmagal je Jan MARN, snemite bilten

 

DRŽAVNA MLADINSKA LIGA, Debeli rtič; 3. - 6. 11 2016

 

USPEŠEN NASTOP JANA ŠUBELJ NA SVETOVNEM PRVENSTVU MLADIHosvojil je 7. mesto

 

 2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš  MILANA ŠUŠTAŠIČA, 28.10.2016, zmagala je Nuša HERCOG, snemite bilten

 

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  VIČ, torek 25.10.2016, zmagala je Vesna MIHELIČ, snemite bilten

 

POSAMEZNO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANOV IN ČLANIC, Portorož, 9.10.2016, uspešen nastop mladih igralcev

 

EKIPNO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANOV, Portorož, 9.10.2016, uspešen nastop mladih igralcev

 

EKIPNO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANOV, Portorož, 8.10.2016, uspešen nastop mladih igralcev

 

5. ekipno DP fantje do 12 let za leto 2016, Kočevje, 2.10.2016 – uspešen nastop naših ekip

 

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  Zalog, torek 27.9.2016, zmagal je Leon ŠKRBEC, snemite bilten

 

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017, oš Mengeš, 23.9.2016,  zmagal je Miha JELEN, snemite bilten

 

MALA ŠAHOVSKA ŠOLA – ŠAHOVSKI KROŽEK, oš Komenda-Moste v Mostah, snemite vabilo, prijavnico

 

XXX. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, Komenda, 17. – 18. 9. 2016, zmagal je Nejc KRALJ, snemite bilten

 

KLUBSKA ŠAHOVSKA ŠOLA, pričetek 12.9.2016 v Ljubljani, snemite vabilo, snemite prijavnico

 

42. ŠAHOVSKA OLIMPIJADA, Baku od 1. do 14.9.2016, za reprezentaco Slovenije nastopata naši članici Teja Vidic in Caterina Leonardi

 

KOZJE OPEN, uspešen nastop mladih igralcev

 

EVROPSKO PRVENSTVO MLADIH, Praga, 17. – 28. 8. 2016, Vesna MIHELIČ osvojila 5. mesto, Teja VIDIC pa 7. mesto

 

POLETNI ŠAHOVSKI TABOR, osnovna šola Zalog, 22. – 26. 8. 2016, snemite bilten

 

PRVENSTVO EVROPSKE UNIJE, Cmurek 3.-11.8.2016, Vesna Mihelič osvojila 1. mesto

 

ODPRTO PRVENSTVO ČEŠKE, Uspešen nastop: Na B turnirju je Jan Gantar osvojil 4. mesto, Jan Šubelj pa 11. mesto

 

MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO, Bled; 25.-29.6.2016

 

ŠAHOVSKI TURNIR OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA, Komenda, 24.6.2016,  zmagal je Aleks JERŠIČ, snemite bilten

 

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  Milana ŠUŠTARŠIČA, torek 21.6.2016, zmagal je Žiga SMOLEJ, snemite bilten

 

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš  VIČ, 17.6.2016,  zmagala je Zala URH, snemite bilten, snemite bilten ciklusov

 

6. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, petek 3.6.2016, zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

 

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  RODICA, torek 31.5.2016, zmagala je Vesna Mihelič, snemite bilten

 

3. MEMORIAL VESNE ROŽIČ, IG, 29.5.2016, zmagal je Jure Borišek, snemite bilten

 

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš  Poljane, 27.5.2016, zmagal je Jan MARN, snemite bilten

 

TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA, Komenda; 22.5.2016,  zmagal je Dušan ČEPON, snemite bilten

 

TURNIR MLADIH KOMENDA 2016, Komenda; 21.5.2016,  zmagala je Katarina MAZZINI, snemite bilten

 

KADETSKA LIGA, Kranj, 13 - 15.5.2016, ekipa kadetov ŠK Komenda Popotnik je osvojila 3. mesto

 

ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V ŠAHU, Komenda 7. – 8. 5. 2016,  zmagal je Domen Tisaj, snemite bilten

 

5. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, petek 6.5.2016,  zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

 

POSAMIČNO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANIC IN ČLANOV, Otočec 23.4.2016 – 1.5.2016, Teja Vidic je osvojila 2. mesto

 

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, NOVE JARŠE, 22.4.2016,  zmagal je Domen TISAJ, snemite bilten

 

ZAKLJUČNI TURNIR 69. LJUBLJANSKE LIGE, Komenda, 21.4.2016, zmagala je ekipa ŠD VRHNIKA, snemite bilten

 

DRŽAVNA ŽENSKA LIGA 2016, ekipa ŠK Komenda je osvojila 3. mesto

 

69. LJUBLJANSKA LIGA 2016, gostovanja: od 14.1.2016 do 7.4.2016, liga je končana

 

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš KAŠELJ, torek 12.4.2016, zmagal je Janez PETERNOSTER, snemite bilten

4. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, petek 8.4.2016, zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš Milan ŠUŠTARŠIČA, zmagal je Leon ŠKRBEC, snemite bilten

IG OPEN 2016, Ig, 19.3.2016 snemite bilten

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš KOLEZIJA, 18.3.2016,  zmagal je Domen TISAJ, snemite bilten

MLADINSKI TURNIR LJUBLJANA OPEN 2016, Ljubljana, 5. 3. 2016, zmagal je Vid DOBROVOLJC in Rudi OLENIK ČAMPA, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, petek 4.3.2016, zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

DRŽAVNO POSPEŠENO PRVENSTVO MLADIH 2016, Portorož; 27. 2. 2016, snemite bilten

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH 2016 V STANDARNEM ŠAHU, Portorož; 20. – 26. 2. 2016, snemite bilten

FIDE TURNIR, Komenda, 13. – 14. 2. 2016, zmagal je Luka ŠOLMAJER, snemite bilten, partije

2. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, zmagal je Silvo SIMONČIČ, snemite bilten

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš  NOVE FUŽINE, torek 9.2.2016, zmagal je Žiga SMOLEJ, snemite bilten

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš Sostro, 5.2.2016,  zmagala je Nuša HERCOG, snemite bilten

HIT OPEN 2016

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2016, oš Vič,   torek 26.1.2016, zmagal je Žiga SMOLEJ, snemite bilten

FIDE TURNIR, Komenda, 23. – 24. 1. 2016, zmagal je Jan MARN, snemite bilten, partije

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš Maksa Pečarja, 22.1.2016,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE ZA MLADE U8-U20, Komenda, 16. in 17. 1. 2016, snemite bilten

1. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2016, Komenda, petek 8.1.2016,  zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI KLUBSKI TURNIR, Komenda, 30.12.2015, zmagal je Blaž DEBEVEC, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda, 29.12.2015, zmagala ja Zala URH, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda, 28.12.2015, zmagal je Janez PATERNOSTER, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, oš NOVE JARŠE   torek 22.12.2015, zmagal je Jernej ZIDAR, snemite bilten, snemite bilten ciklusov

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš Kolezija, 18.12.2015,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

POSAMEZO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANIC, Otočec 13.12.2015

EKIPNO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANIC, Otočec 12.12.2015, ekipa ŠK Komenda Popotnik je osvojila 3. mesto

EKIPNO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANIC, Otočec 12.12.2015, ekipa ŠK Komenda Popotnik je osvojila 1. mesto

7. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, petek 11.12.2015, zmagal je Blaž Debevec, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR 16. OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2015, Komenda, četrtek 10.12.2015, zmagala je ekipa ŠK Komenda Popotnik, snemite bilten

MIKLAVŽEV TURNIR, Komenda, 5.12.2015, zmagal je Jan Ocepek, snemite bilten

16. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2015,

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, oš ZALOG   torek 24.11.2015, zmagal je Leon ŠKRBEC, snemite bilten

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš Nove Jarše, 20.11.2015,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

SVETOVNO PRVENSTVO MLADIH nastopili so: Jan, Laura, Teja, Vesna

6. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, petek 13.11.2015,  zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

MEDNARODNI MLADINSKI TURNIR KRŠKO 2015

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2015/2016, oš Mengeš, 23.10.2015, zmagal je Domen TISAJ, snemite bilten

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, oš Kašelj, torek 20.10.2015, zmagal je Patrik MALKOČ, snemite bilten

KADETSKA LIGA DO 12 LET, ekipa ŠK Komenda Pogi je osvojila 2. mesto

5. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda,  9.10.2015, zmagal je Leon MAZI, snemite bilten

EVROPSKO PRVENSTVO MLADIH 2015Jan ŠUBELJ osvojil 3. mesto snemite zgibanko

POSAMEZNO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO KADETOV IN KADETINJ, Maj MARKOŠEK je osvojil 2. mesto

EKIPNO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO KADETOV IN KADETINJ, ekipa kadetinj je osvojila 2. mesto

POSAMEZNO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO KADETOV IN KADETINJ, Jan ŠUBELJ je osvojil 3. mesto

EKIPNO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO KADETOV IN KADETINJ, ekipa kadetinj in kadetov je osvojila 3. mesto

4. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, 18.9.2015,  zmagal je Jan GANTAR, snemite bilten

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, oš Vič, torek 15.9.2015, zmagal je Luka VUPOT, snemite bilten

Kozje open 2015

XXIX. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2015,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

EKIPNO MLADINSKO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO, ekipa mladincev je osvojila 3. mesto

POSAMEZNO MLADINSKO HITROPOTEZNO DRŽAVNO PRVENSTVO,

EKIPNO MLADINSKO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO, ekipa mladink je osvojila 3. mesto

POSAMEZNO MLADINSKO POSPEŠENO DRŽAVNO PRVENSTVO, Jan ŠUBELJ je osvojil 3. mesto

DRŽAVNA MLADINSKA LIGA IN LIGA MLADINK, 2. mesto v mladinski ligi in 3. mesto v ligi mladink

CZECH OPEN, uspešen nastop mladih igralcev

MLADINSKO PRVENSTVO DO 20 LET

PIRČEV MEMORIAL, Jan Šubelj osvojil 2. mesto na B turniju

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 23.6.2015, zmagala je Vesna MIHELIČ, snemite bilten

BOJ ZA KRONO – simultanka Laure UNUK proti zimskim športnim junakom

3. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, petek 12.6.2015, zmagal je Sergej Trussevich, snemite bilten

FIDE TURNIR POMLAD 2015, Ljubljana ŠZS, 8.4.2015-10.6.205, zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten, partije

2. MEMORIAL VESNE ROŽIČ, Ig, 31.5.2015, zmagal je Luka LENIČ, snemite bilten

2. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, petek 29.5.2015, zmagal je Blaž DEBEVEC, snemite bilten

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 26.5.2015, zmagal je Patrik Malkoč, snemite bilten

TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA, Komenda; 24.5.2015, zmagal je Sergey Trussevich, snemite bilten

TURNIR MLADIH KOMENDA 2015, Komenda; 23.5.2015,  zmagal je Aleksander Piciga, snemite bilten

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2014/2015, Ljubljana, ŠZS, 22.5.2015,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten, snemite bilten vseh turnirjev

KADETSKA LIGA 2015, ekipa ŠK Komenda Popotnik je osvojila 3. mesto

9. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 12.5.2015, zmagal je Luka GOLOB, snemite bilten, snemite bilten vseh turnirjev

ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU,sobota 9.5.2015 ob 15 uri in nedelja 10.5.2015, zmagal je Igor KRAGELJ, snemite bilten

1. TURNIR CIKLUSA KLUBSKIH HITROPOTEZNIH TURNIRJEV 2015, Komenda, petek 24.4.2015, zmagal je Bojan HRIBAR, snemite bilten

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 21.4.2015, zmagal je Luka VAUPOT, snemite bilten

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2014/2015, Ljubljana, oš Vič, 17.4.2015, zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten

DRŽAVNA ŽENSKA LIGA ekipa ŠK Komenda je osvojila I. mestosnemite zloženko,

I. ŽENSKA LIGA, uspešen nastop mlade ekipe,

ZAKLJUČNI TURNIR 68. LJUBLJANSKE LIGE 2015, Ljubljana ŠZS, 9.4.2015 , zmagala je ekipa ŠK IG, snemite bilten

8. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 7.4.2015,  zmagal je Anže ŽNIDARIČ, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 31.3.2015, zmagal je Luka VAUPOT, snemite bilten

13. MLADINSKI TURNIR IG 2015, snemite bilten

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 20.3.2015, oš Zadobrova,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

68. LJUBLJANSKA LIGA 2015, gostovanja 8.1.2015 – 19.3.2015, zmagovalci: Super liga – UKC ČRNI VITEZI, I.liga – ŠD VRHNIKA, II.liga – ŠK RUDAR TRBOVLJE

FIDE TURNIR 2015, 7.1.2015 – 18.3.2015, zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten, partije

7. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 10.3.2015,  zmagal je Jernej VENGUŠT, snemite bilten

KLUBSKI TURNIR MLADIH 2015, 6.3.2015, zmagal je Gal Založnik, snemite bilten

DRŽAVNO POSPEŠENO PRVENSTVO MLADIH, Bled od 27. 2. 2015 – dva prva mesta

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH, Bled od 21. do 27. 2. 2015 – štiri prva mesta, snemite bilten

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 20.2.2015, oš Sostro,  zmagal je Nejc AMON, snemite bilten

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 17.2.2015, zmagal je Janez PATERNOSTER, snemite bilten

6. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 10.2.2015, zmagal je Gregor GAŠPARAC, snemite bilten

HIT OPEN 2015

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2015, 27.1.2015, zmagal je Luka VAUPOT, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 8, 10, 12, 14  let in mladinci,  Ljubljana 17.1.2014, snemite bilten

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 16.1.2015, oš nh Maksa Pečarja,  zmagal je Maj MARKOŠEKsnemite bilten

5. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 13.1.2015,  zmagal je Gregor GAŠPARAC, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda, 30.12.2014, zmagal je Matija STRAŽE, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda, 29.12.2014, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR, 26.12.2014, zmagal je Rok VRBAN, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR NAJMLAJŠIH; 23.12.2014, zmagal je Tilen MALKOČ, snemite bilten, snemite bilten ciklusov

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 19.12.2014, oš Kolezija, zmagal je Maj MARKOŠEKsnemite bilten

DRŽAVNA ČLANSKA LIGA,

4. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 9.12.2014, zmagal je Milan DROBNIČ, snemite bilten

MIKLAVŽEV TURNIR, Komenda; 6.12.2014, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 28.11.2014, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, 25.11.2014, zmagal je Jan MARN, snemite bilten

3. ČLANSKA LIGA ZAHOD

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2014, 20.11.2014,  zmagala je ekipa ŠD KC LJUBLJANA, snemite bilten

15. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2014, zmagal ekipa ŠK IG in ŠD Vrhnika, snemite: Bilten Super liga, I. liga

FIDE TURNIR JESEN 2014, zmagala je Zala URH, snemite bilten, snemite partije, pregled partij

3. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 11.11.2014,  zmagal je Milan DROBNIČ, snemite bilten

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2014 zmagala je ekipa ŠD STARI TRG OB KOLPI, snemite vse partije, bilten

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Mengeš 24.10.2014,  zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten

KADETSKA LIGA DO 12 LET Ekipa ŠK Komenda Popotnik osvojila 2. mesto

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, 21.10.2014, zmagal je Tilen MALKOČ, snemite bilten

2. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, 14.10.2014,  zmagal je Milan DROBNIČ, snemite bilten

SPREJEM SVETOVNE PRVAKINJE LAURE UNUK IN OSTALIH NAŠIH UDELEŽENCEV SVETOVNEGA PRVENSTVA MLADIH

LAURA UNUK SVETOVNA PRVAKINJA

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH,  zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

XXVIII. ODPRTO PRVESTVO KOMENDE 2014,   zmagal je Domen Tisaj, snemite bilten

1. turnir CIKLUSA SREDNJEŠOLSKIH TURNIRJEV 2014/2015, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

Turnir Kozje 2014

I. MLADINSKA LIGA

DRŽAVNA MLADINSKA LIGA IN LIGA MLADINK

ODPRTO PRVENSTVO ČEŠKE

MLADINSKO PRVENSTVO DO 20 LET

ŠAHOVSKI TURNIR OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA 2013/2014 Ljubljana 17.6.2014, zmagal je Nejc AMON, snemite bilten

6. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 17.6.2014, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, 10.6.2014,  zmagala  je Caterina LEONARDI, snemite bilten, bilten vseh turnirjev

5. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 27.5.2014,   zmagal je Jan MARN, snemite bilten

FIDE TURNIR POMLAD 2014, Ljubljana 2.4.2014 – 4.6.2014, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten, partije

ŠAHOVSKI TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA, Komenda; 24.5.2014, zmagal je Bojan Hribar,  snemite bilten

TURNIR MLADIH KOMENDA, Komenda; 24.5.2014, zmagal je Domen TISAJ, snemite bilten

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 23.5.2014 ŠZS, zmagala je Zala URH, snemite bilten, bilten vseh turnirjev

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, 6.5.2014, zmagala je Caterina LEONARDI, snemite bilten

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 25.4.2014 Oš Mirana Jarca, zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten

4. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 22.4.2014,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, 8.4.2014, zmagal je Milan DROBNIČ, snemite bilten

DRŽAVNA ŽENSKA LIGA

ZAKLJUČNI TURNIR 67. LJUBLJANSKE LIGE, zmagala je ekipa KLINIČNI CENTER, snemite bilten

3. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 25.3.2014,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 21.3.2014 Oš Zadobrova, zmagal je Maj MARKOŠEK, snemite bilten

67. LJUBLJANSKA LIGA 2014, tekmovanje je končano, zmagovalne ekipe: ŠK IG, ŠS ŠD LOKA PRI MENGŠU – MENGEŠ, ŠD VRHNIKA

FIDE TURNIR 2014,  zmagala je Laura UNUK, snemite bilten, partije

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, 4.3.2014, zmagal je Milan Drobnič, snemite bilten

DRŽAVNO POSPEŠENO PRVENSTVO MLADIH osvojili smo: dva I. mesta, štiri II. mesta in eno III. mesto

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH osvojili smo: štiri I. mesta, dva II. mesta in eno III. mesto

2. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 11.2.2014,  zmagal je Jan Šubelj, snemite bilten

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 7.2.2014 Oš Sostro, zmagala je Zala URH, snemite bilten

HIT OPEN 2014

1. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014, Ljubljana 28.1.2014,  zmagal je Jan Šubelj, snemite bilten

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 24.1.2014 zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 16 do 20 let,  snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 8 do 14 let,  snemite bilten

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, 7.1.2014, zmagal je Milan Drobnič, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH 2013, Komenda 30.12.2013,  zmagal je Nejc AMON, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH 2013, Komenda 28.12.2013,  zmagal je Jan MARN, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR NAJMLAJŠIH 2013, Ljubljana 17.12.2013,  zmagal je Jan Šubelj, snemite bilten

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 13.12.013 zmagal je Nejc AMON, snemite bilten, snemite bilten ciklusa

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVESKE LIGE, zmagala je ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK, snemite bilten

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana 10.12.2013,  zmagala je Caterina LEONARDI, snemite bilten

MIKLAVŽEV TURNIR,  zmagal je Jan Šubelj, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, 29.11.2013 Oš Nove Jarše, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite Bilten

OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2013 v SUPER LIGI je zmaga ekipa ŠD SREČKO KOSOVEL, v I. LIGI je zmagala ekipa ŠS TOMO ZUPAN VZAJEMNA

FIDE TURNIR 2013 zmagala je Laura UNUK, snemite bilten, snemite partije

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2013ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK je osvojila 1. mesto

9. TURNIR NAJMLJAŠIH 2013      Ljubljana 19.11.2013, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD, Ljubljana, 8. 11. 2013 – 17. 11. 2013 – zmagal je ekipa ŠD JESENICE, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana 5.11.2013,  zmagala je Pera Kejžar, snemite bilten

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2013 – ekipa ŠK Komenda je osvojila 1. mesto

8. turnir najmlajših 2013 Ljubljana 22.10.2013, zmagal je Jaka BRILEJ, snemite bilten

Ekipno prvenstvo do 12 let; Dečki osvojili 1. mesto, dekleta pa 3. mesto

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana 15.10.2013, zmagala je Caterina LEONARDI, snemite bilten

1. ENOTNA ŽENSKA ŽENSKA LIGA, uspešen nastop deklet

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Mengeš, 11.10.2013, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

7. turnir najmlajših 2013 zmagal je Jan MARN, snemite bilten

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana 10.9.2013, zmagal ja Jaka ČOP, snemite bilten

Ipavčev memorialzmagal je Blaž Debevec

I.  MLADINSKA LIGA, ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK je osvojila 1. mesto

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana 6.9.2013, zmagal je Nejc AMON, snemite bilten

DRŽAVNA MLADINSKA LIGA IN LIGA MLADINKosvojili smo 1., 3. in 5. mesto

Laura UNUKdržavna članska prvakinja

ODPRTO PRVENSTVO ČEŠKE nastop naših članov

Absolutno mladinsKo prvenstvo, Kope 13. – 17. 7. 2013

XXVII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten, partije, pogled partij

Šahovski turnIr ob zaključku šolskega leta,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

FIDE TURNIR POMLAD 2013, Ljubljana 4.3.2013 – 19.6.2013, zmagal je Jakob Bratkovič, snemite bilten, partije CBV, PGN

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2013,  Ljubljana, 18.6.2013 zmagal je Tilen MALKOČ, snemite bilten

9. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2012/2013, 31.5.2013, oš Komenda-Moste, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten, bilten vseh turnirjev

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2013,  Ljubljana, 28.5.2013,  zmagal je Jaka BRILEJ, snemite bilten

ŠAHOVSKI TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMEDA, zmagal je Marjan ČREPAN, snemite biltren

TURNIR MLADIH KOMENDA 2013, zmagal je Aleksander PICIGA, snemite biltren

KADETSKA LIGA ŠK Komenda osvojila prvi mesti v ligi kadetinj in kadetov

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 7. 5.2013, zmagala je Caterina Leonardi, snemite bilten

PRVOMAJSKI TURNIR MLADIH,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite biltren

PRVOMAJSKI TURNIR NAJMLAJŠIHzmagala je Maja MAJCEN, snemite biltren

Državna ženska liga 2013 uspešen nastop mladih igralk

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2013,  Ljubljana, 23.4.2013,  Zmagal je Nikolaj Dajčman, snemite bilten

SLOVENIJA OPEN 2013, uspešni nastop mladih igralcev

ŠK KOMENDA najboljšo klub v letu 2012 po kriterjiih ŠZS

8. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2012/2013, Ljubljana, petek 5.4.2013 na oš Mirana Jarca,  zmagal je Jaka Čop, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR 66. LJUBLJANSKE LIGE Ljubljana; 4.4.2013, zmagala je ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK, snemite bilten

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 2.4.2013, zmagala je Caterina LEONARDI, snemite bilten

7. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2012/2013, Ljubljana, petek 22.3.2013 na oš Zadobrova,  zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2013,  Ljubljana, 26.3.2013,  zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

66. LJUBLJANSKA LIGA 2013,

FIDE TURNIR 2013, Ljubljana 9.1.2013 – 20.3.2013, zmagal je Igor Juhant

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 5.3.2013, zmagala je Maja Urbanč, snemite bilten

DRŽAVNO POSPEŠENO PRVENSTVO MLADIH, državni prvaki: Laura UNUK, Julian NOVAKOVIČ

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH državni prvaki: Jan ŠUBELJ, Laura UNUK, Caterina LEONARDI

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, petek 22.2.2013 na oš Sostro,  zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana, torek 19.2.2013,  zmagal je Anej ŠIRAJ, snemite bilten

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 5.2.2013, zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

HIT OPEN 2013 uspešen nastop mladih igralcev

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana, torek 22.1.2013, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten 

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE do 16 18 in 20 let, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 8 do 14 let,  snemite bilten

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, petek 11.1.2013 na oš Maksa Pečarja, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 8.1.2013,  zmagala je Petra KEJŽAR, snemite bilten

DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNOŠOLCEV

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda, 29.12.2012, zmagaj je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR, Komenda, 28.12.2012, zmagaj je Blaž DEBEVEC, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda, 27.12.2012, zmagaj je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, petek 21.12.2012 na oš Kolezija,  zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

Zaključni turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana, torek 18.12.2012, zmagal je Miha JELEN, snemite bilten Bilten ciklusov

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 11.12.2012,  zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

MIKLAVŽEV TURNIR, Komenda, 8.12.2012, zmagal je Nejc AMON, snemite blten

PODROČNO PRVENSTVO OŠ PC DOMŽALE

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2012, četrtek 29.11.2012, zmagala je ekipa ŠS SREČKO KOSOVEL, snemite bilten 

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana, torek 27.11.2012, zmagal je Miha JELEN, snemite bilten

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, petek 23.11.2012 na oš Nove Jarše,  zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

SVETOVNO PRVENSTVO MLADIH, Maribor 7. – 19. 11. 2012, uspešen nastop mladih igralk in igralcev

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 6.11.2012,   zmagal je Tilen Lučovnik, snemite bilten

OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2012, liga je končana, zmagala je ekipa ŠK IG in ŠS SREČKO KOSOVEL

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD Ljubljana; 19.10.2012 – 28.10.2012, zmagala je ekipa ŠD KOPER, snemite bilten, partije

FIDE TURNIR 2012, Ljubljana od 5.9.2012 do 30.10.2012,  zmagal je Jan GOMBAČ,

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana, torek 23.10.2012,  zmagal je Miha JELEN, snemite bilten

ekipno prvenstvo mlAdih do 12 let, Ekipa ŠK Komenda Popotnik je osvojila 2. mesto

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD, Kranj, 19.21.10.2012, ekipa ŠK Komenda je osvojila 7. mesto

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD Ljubljana; 21.9.2012 – 14.10.2012 zmagala je ekipa ŠD Gorenjka Lesce, snemite bilten, partije

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV, Ljubljana, torek 9.10.2012,  zmagala je Caterina LEONARDI snemite bilten

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH, Ljubljana, petek 5.10.2012, zmagala je Laura UNUK, snemite bilten

I. ŽENSKA LIGA, Ekipa ŠK Komenda je osvojila 5. mesto

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH, Ljubljana ŠZS, torek 18.9.2012, zmagal je Miha JELEN,  snemite bilten

POKALNO PRVENSTVO SLOVENIJE

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV SREDNJEŠOLCEV