5. TURNIR MLADIH 2019/2020
Ljubljana; oš Vič, 17.1.2020

Lista igralcev

       Ime                          Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Cimperman Teo                  II 1448 1887  LJU  5.0  Nove Jarše ŠK Komenda
    2. Marinč Primož                  II 1370 1920  LJU  5.5  Vrhovci ŠK Ljubljana
    3. Vodnik Val                     II 1358 1883  NOT  6.0  Brezovica ŠD Vrhnika
    4. Perme Martin                   II 1340 1964  LJU  5.0  Komenda-Moste ŠK Komenda
    5. Filippovsky Nikita            III 1302 1749  LJU  4.0  Danile Kumar ŠK Ljubljana
    6. Halilovič Elma                    1228 1776  LJU  5.0  Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi
    7. Tavčar Jaka                       1211 1772  LJU  4.5  Vič ŠK Komenda
    8. Glavač Leo                    III 1156 1683  LJU  5.0  Rihard Jakopič ŠK Ljublja
    9. Ivanec Janoš                  III 1130 1622  LJU  5.0  Bičevje ŠD Rokada Lendava
   10. Babarovič Fran                    1105 1564  LJU  3.0  Martina Krpana ŠK Komenda
   11. Beštek Mate                       1100 1608  LJU  1.0  Vič
   12. Maček Inti                    WII 1090 1764  LJU  4.0  Frana Albrehta ŠK Komenda
   13. Petrušič Luka                     1088 1696  LJU  4.0  Nove Jarše
   14. Bahlen Dogbats Etsey Taras        1074 1566  LJU  4.0  Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi
   15. Žitnik Aleksander                 1064 1557  LJU  4.0  Toneta Čufarja
   16. Perme Stanko                   IV      1624  LJU  3.5  Komenda-Moste ŠK Komenda
   17. Lapanje Ajda                           1598  LJU  3.0  Nove Jarše ŠK Komenda
   18. Kejžar Val                             1507  LJU  3.0  Danile Kumar
   19. Strnad Kaja                            1463  NOT  3.5  Anton Globočnik ŠK Postoj
   20. Petrušič Špela                         1228  LJU  3.0  Nove Jarše
   21. Halilovič Eldin                        1227  LJU  2.0  Nove Jarše
   22. Meze Ivanič Ema                        1147  NOT  2.0  Anton Globočnik ŠK Postoj
   23. Berginc Aljaž                          1082  LJU  3.0  Vič
   24. Cherkasov Artem                        1000  LJU  4.0  Vič
   25. Erce Timotej                           1000  LJU  2.5  Alojzija Šuštarja
   26. Kališek Urban                          1000  LJU  3.0  Toneta Čufarja
   27. Maksimovič Eva                         1000  LJU  1.5  Nove Jarše
   28. Mijovski Luka                          1000  LJU  1.5  Nove Jarše
   29. Sisan Grošelj Aleks                    1000  LJU  2.0  Nove Jarše
   30. Istinič Orson                     1160 1476  LJU  2.5  Toneta Čufarja
   31. Grošelj Adrian                         1387  LJU  3.5  Toneta Čufarja
   32. Sukič Jaka                             1500  LJU  2.5  Vič

WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen, Arbiter: Poglajen Franc