Zaključni turnir CIKLUSA
TURNIRJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Nove Jarše, 21. 6. 2019
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Halilovič Elma 1186 1776 SLO Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 6.5 22.0
29.5 2.25
(2006) 1B29 1W22 1W5 =B8
1W2 1B3 1B9
2. Tavčar Jaka 1135 1772 SLO Vič ŠK
Komenda 5 22.0 31.5
0.51
(2005) 1W26 1B15 1B4 0W9
0B1 1W16 1W8
3. Kosanovič Aleksander 1148 1766 SLO Rodica Šahovsko
društvo D 5 22.0
31.5 0.47
(2006) 1B17 1W23 =B6 =W4
1B12 0W1 1B11
4. Vodnik Val II 1236 1883 SLO Brezovica
ŠD Vrhnika 5 22.0
30.0 -0.38
(2009) 1W16 1B11 0W2 =B3
=W13 1B19 1B5
5. Cimperman Teo II 1333 1887 SLO Nove Jarše ŠK
Komenda 5 21.0
30.5 -0.52
(2008) 1B18 1W12 0B1 1W21 1B11 1B8
0W4
6. Kolšek Meta WII 1223 1765 SLO Anton
Globočnik ŠK Nova G 5 20.5
28.5 -0.23
(2004) 1W24 0B8 =W3
1B10 1W19 =W9 1B14
7. Žličar Jure II 1181 1870 SLO Poljane ŠK Komenda 5
18.5 25.5 0.55
(2007) 1B28 1W14 0W8 0B19 1B18 1W12 1B13
8. Markošek Bine II 1233 1965 SLO Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 24.5
34.0 0.39
(2008) 1B21 1W6 1B7
=W1 1B9 0W5
0B2
9. Perme Martin II 1258 1964 SLO Komenda-Moste
ŠK Komenda 4.5 22.0
29.5 -0.24
(2007) 1W35 1B10 1W20 1B2 0W8
=B6 0W1
10. Maček Inti WII 1080 1764 SLO Frana
Albrehta ŠK Komenda 4.5 16.5
23.5 0.00
(2010) 1B32 0W9 =B18 0W6
1B28 1W21 1B20
11. Perme Stanko IV 1624 SLO Komenda-Moste ŠK Komenda 4
20.5 27.5 -0.62
(2009) 1B31 0W4 1B29 1B14 0W5
1B15 0W3
12. Ivanec Janoš III 1298 1622 SLO Bičevje ŠD
Rokada Lendava 4 20.0
27.5 -1.52
(2008) 1W30 0B5 1W17 1B20 0W3
0B7 1W25
13. Petrušič Luka 1044 1696 SLO Nove
Jarše 4 19.0
26.5 -0.07
(2008) 0W23 1B24 =W28 1B15 =B4 1W17 0W7
14. Bahlen Dogbats Etsey Taras 1566 SLO Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 4 18.0 25.0
0.20
(2011) 1W33 0B7 1B23 0W11 1W25 1B20 0W6
15. Babarovič Fran 1564 SLO Martina Krpana
ŠK Komenda 4 16.0
23.0 -0.76
(2010) 1B34 0W2 1B31 0W13 1B26 0W11 1B22
16. Vodičar Miha 1485 SLO Vič 4 16.0
23.0 -0.52
(2010) 0B4
0W32 1W34 1B24 1W22 0B2 1W23
17. Halilovič Eldin 1227 SLO Nove Jarše 4 15.0
21.0 -0.89
(2011) 0W3
1B35 0B12 1W36 1B21 0B13 1W19
18. Intihar Dolina Gal 1492 SLO Prežihov Voranc ŠK
Ljublj 3.5 17.5
24.5 -0.27
(2010) 0W5
1B33 =W10 1B28 0W7 0B25 1W29
19. Lapanje Ajda 1598 SLO Nove Jarše ŠK
Komenda 3 19.0
25.0 0.00
(2007) 1B36 0W20 1B32 1W7 0B6
0W4 0B17
20. Despotovič Pavle III 1137 1825 SLO Prežihov Voranc
ŠK Ljublj 3 18.5
25.5 -1.21
(2010) 1W25 1B19 0B9 0W12 1B29 0W14 0W10
21. Lavrinc Nik 1516 SLO Nove Jarše
ŠS TD Dol pri 3 18.5
25.5 -0.72
(2009) 0W8
1B30 1W22 0B5 0W17 0B10 1W31
22. Žitnik Aleksander 1557 SLO Toneta
Čufarja 3 17.0
25.5 -0.26
(2005) 1W27 0B1 0B21 1W33 0B16 1W26 0W15
23. Di Batista Liam 1081 SLO Brezovica 3 16.5
22.5 0.26
(2011) 1B13 0B3 0W14 0W29 1B36 1W31 0B16
24. Lapanje Aneja 1214 SLO Nove Jarše ŠK
Komenda 3 15.5
21.5 -0.66
(2009) 0B6
0W13 1B27 0W16 0B31 1W28 1W35
25. Triler Nik 1468 SLO Nove Jarše 3 15.0
21.0 -0.47
(2009) 0B20 0W31 1B30 1W32 0B14 1W18 0B12
26. Petrušič Špela 1228 SLO Nove Jarše 3 14.0
21.0 -0.32
(2011) 0B2
0W29 1B33 1W31 0W15 0B22 1W30
27. Alkhatib Oliver Nikolas 1000 SLO Nove Jarše 3 11.5
15.5 0.00
(2012) 0B22 0W28 0W24 1B34 1W35 0B32 1B33
28. Istinič Orson 1476 SLO Toneta
Čufarja 2.5 18.0
24.0 -0.59
(2006) 0W7
1B27 =B13 0W18 0W10 0B24 1W36
29. Siladi Stipe 1263 SLO Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 2.5 16.5 25.5 -0.58
(2011) 0W1
1B26 0W11 1B23 0W20 =B30 0B18
30. Adrovič Anel 1016 SLO Nove
Jarše 2.5 13.5
18.5 -0.15
(2012) 0B12 0W21 0W25 1B35 1B32 =W29 0B26
31. Lazarevič Dario 1040 SLO Nove Jarše 2 16.0
23.0 0.00
(2011) 0W11 1B25 0W15 0B26 1W24 0B23 0B21
32. Ivanec Sava 1212 SLO Bičevje 2 15.5
22.0 -0.39
(2010) 0W10 1B16 0W19 0B25 0W30 1W27 0B34
33. Krašna Jančič Julij 1001 SLO Nove Jarše 2 14.5
19.5 0.00
(2012) 0B14 0W18 0W26 0B22 1W34 1B36 0W27
34. Siladi Mate 1000 SLO Nove Jarše 2 12.0
17.0 0.00
(2012) 0W15 =W36 0B16 0W27 0B33 =B35 1W32
35. Jeremič Filip 1500 SLO Nove
Jarše 1 14.5
20.0 -0.18
(2012) 0B9
0W17 =B36 0W30 0B27 =W34 0B24
36. Maksimovič Eva 1009 SLO Nove Jarše 1 12.5
17.5 0.00
(2010) 0W19 =B34 =W35 0B17 0W23 0W33 0B28
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc
Poglajen
Ljubljana; oš Nove Jarše, Slovenija,
21.6.2020, 7 kol svicar
Igralni čas:
15 minut Datoteka:
C:/lj19ptmz