7.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Poljane, 28. 3. 2019
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Lavrenčič Matic II 1252 2049 LJU Kolezija ŠK Ljubljana 6 23.5
31.0 0.48
(2008) 1W20 1B10 1W5 =B8
=W3 1B7 1W4
2. Olenik
Čampa Rudi II 1477 2105 LJU
Montessori Šahovsko društ 5 21.5
30.0 -1.04
(2007) 1B17 0W9 1B14 1W11 1B5 0W4
1B8
3. Halilovič
Elma 1162 1723 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 5 21.0 28.5
1.77
(2006) 1W23 1B26 =B4 1W9
=B1 =W8 =W7
4. Perme Martin II 1221 1933 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
5 20.5 28.0
0.47
(2007) 1W27 1B18 =W3 =B7
1W19 1B2 0B1
5. Žličar Jure II 1172 1827 LJU Poljane ŠK
Komenda 5 19.5
28.5 0.56
(2007) 1W13 1B19 0B1 1W15 0W2 1B18 1B11
6. Maček Inti III 1084 1822 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 5 15.0
22.0 -0.53
(2010) 1B25 0W15 1B24 1W20 0W7 1B19 1W12
7. Cimperman
Teo II 1269 1954 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4.5 22.0
31.5 -0.63
(2008) =B16 1W17 1B15 =W4 1B6 0W1
=B3
8. Hočevar Tim II 1240 1865 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4.5 22.0
31.0 0.05
(2008) 1B14 1W11 =B9 =W1
1B18 =B3 0W2
9. Filippovsky
Nikita 1123 1649 LJU Danile Kumar ŠK Ljubljana
4.5 21.0 29.5
1.03
(2005) 1W12 1B2 =W8
0B3 0W10 1B16 1W14
10. Ivanec Janoš III 1392 1650 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 4.5 17.0 25.5
0.36
(2008) 1B24 0W1 1B21 0W18 1B9 =W14 1B19
11. Bahlen Dogbats Etsey Taras 1617 LJU Nove
Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4 18.5
24.5 0.23
(2011) 1W22 0B8 1W28 0B2 1W13 1B24 0W5
12. Marn Evelina 1344 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4 16.0 22.5
1.09
(2010) 0B9 0W14 +*30 1B26 1W20 1W15 0B6
13. Istinič
Orson 1472 LJU Toneta Čufarja 4 15.0
22.5 0.47
(2006) 0B5 0W21 1B23 1W22 0B11 1B20 1W18
14. Premk Simon 1092 1480 LJU Poljane ŠK
Komenda 3.5 20.0
26.0 0.25
(2006) 0W8 1B12 0W2 1B28 1W21 =B10 0B9
15. Timagina Sofia 1561 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin
3.5 18.0 24.0
0.06
(2011) 1W29 1B6 0W7
0B5 =W24 0B12 1W25
16. Lapanje Ajda 1511 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 3.5 16.0
22.0 0.60
(2007) =W7 0B20 1W27 0B19 1B17 0W9 1B24
17. Lavrinc Nik 1522 LJU Nove
Jarše ŠS TD Dol pri 3.5 15.0
21.0 -0.13
(2009) 0W2 0B7
=W25 1B27 0W16 1B28 1W21
18. Babarovič
Fran 1621 LJU
Martina Krpana 3 21.0
29.0 -0.58
(2010) 1B21 0W4 1B22 1B10 0W8 0W5
0B13
19. Žitnik
Aleksander 1571 LJU Toneta Čufarja 3 19.0
25.0 -0.29
(2005) 1B28 0W5 1B29 1W16 0B4 0W6
0W10
20. Perme Stanko IV 1516 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 3 18.0
25.5 -0.94
(2009) 0B1 1W16 1W26 0B6 0B12 0W13 +*30
21. Siladi Stipe 1087 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 3 17.0 24.0
2.40
(2011) 0W18 1B13 0W10 1B25 0B14 1W23 0B17
22. Halilovič Eldin 1038 LJU Nove Jarše 3 14.0
19.0 1.05
(2011) 0B11 1W25 0W18 0B13 0W23 +*30 1W28
23. Dudič Georgij 1445 LJU Poljane 3 13.0
19.0 -2.29
(2010) 0B3 0W28 0W13 +*30 1B22 0B21 1W26
24. Mijovski
Lan 1437 LJU Nove Jarše 2.5 17.0
23.0 -0.14
(2008) 0W10 1B27 0W6 1B29 =B15 0W11 0W16
25. Grošelj Adrian 1467 LJU Toneta Čufarja 2.5 14.0
20.5 -1.60
(2006) 0W6 0B22 =B17 0W21 1W26 1B27 0B15
26. Pipan NIk 1000 LJU Spodnja Šiška 2 14.0
20.0 0.06
(2008) +*30 0W3 0B20 0W12 0B25 1W29 0B23
27. Ivanec Sava 1500 LJU Bičevje 2 13.0
19.0 -2.09
(2010) 0B4 0W24 0B16 0W17 +*30 0W25 1B29
28. Adrovič Anel
1005 LJU Nove
Jarše 1 15.5
22.0 0.15
(2012) 0W19 1B23 0B11 0W14 -*29 0W17 0B22
29. Drolc Vitjan 1000 LJU Poljane 1 12.5
17.5 -0.82
(2010) 0B15 +*30 0W19 0W24 -*28 0B26 0W27
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija
3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana;
oš Poljana, Slovenija, 29.3.2020, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka: C:/lj19ptm7