6.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Nove Jarše, 15.2.2019
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Vodnik Val II 1250 1875 NOT Brezovica ŠD Vrhnika 6.5 24.5
34.5 1.62
(2009) 1B15 1W12 1B6 =W2
1B8 1W3 1B5
2. Perme Martin II 1202 1935 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
6 24.0 34.0
1.15
(2007) 1W18 1B4 1W8
=B1 1W10 1B11 =W3
3. Žličar Jure II 1172 1805 LJU Poljane ŠK
Komenda 5.5 21.5
31.5 1.50
(2007) 1B21 1W20 1B13 1W14 1W11 0B1 =B2
4. Petrušič
Luka 1669 LJU Nove Jarše 5.5 20.0
27.5 1.67
(2008) 1B37 0W2 1B18 1W13 =B9 1W14 1B10
5. Perme Stanko IV 1618 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 5 21.0
29.5 1.56
(2009) 1B25 0W10 1B31 1W6 1W7
1B12 0W1
6. Tavčar Jaka 1151 1747 LJU Vič ŠK
Komenda 5 20.0 29.5 -0.47
(2005) 1W26 1B16 0W1 0B5
1W19 1B25 1W15
7. Uštar Jure II 1087 1732 ZAS Gradec ŠD Domžale 5 19.5
27.5 0.08
(2008) 1B27 0W13 1B16 1W24 0B5 1W9
1W11
8. Kosanovič
Aleksander 1068 1773 LJU Rodica ŠD Domžale 5 18.5
27.0 0.15
(2006) 1B31 1W30 0B2 1W23 0W1 1B26 1W12
9. Bahlen Dogbatsey
Etsey Taras 1570 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš - Tr 4.5 19.5
25.5 1.43
(2011) 1B40 0W14 1B20 1W22 =W4 0B7 1W13
10. Vidmar Jernej 1006 1807 DOL Škofljica ŠK Ljubljana 4 22.5
31.5 -0.76
(2006) 1W24 1B5 1W17 0B11 0B2 1W16 0W4
11. Cimperman
Teo
II 1250 1959 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 4 21.5
30.5 -1.17
(2008) 1B28 1W22 1B14 1W10 0B3 0W2
0B7
12. Babarovič
Fran 1621 LJU
Martina Krpana 4 21.5
30.0 -0.57
(2010) 1W36 0B1 1W15 1B26 1W17 0W5 0B8
13. Mihajlovič
Patricija 1566 LJU Medvode 4 21.5
28.5 0.36
(2008) 1W38 1B7 0W3
0B4 1B23 1W21 0B9
14. Đokić Pavle III 1116 1801 LJU Vodmat ŠK Komenda 4 21.0
29.5 -1.00
(2008) 1W19 1B9 0W11 0B3 1W18 0B4
1W24
15. Lapanje Ajda 1361 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4 18.0
26.5 0.84
(2007) 0W1 1B36 0B12 1W32 1B22 1W17 0B6
16. Čož
Jera 1507 DOL Mokronog ŠK Trebnje BMP 4 18.0
24.0 -0.05
(2009) 1B39 0W6 0W7
1B27 1W24 0B10 1W25
17. Nešovič
Jovan 1000 LJU Mengeš 4 17.5
24.5 3.36
(2010) 1B23 1W28 0B10 1W21 0B12 0B15 1W22
18. Dornik Primož 1412 LJU Prule
3.5 19.0 26.5
0.70
(2007) 0B2 1W37 0W4 1B29 0B14 1W23 =B20
19. Tavčar Gal 1281 LJU Koseze ŠK Ljubljana
3.5 17.0 25.0
0.99
(2012) 0B14 =W21 1B25 1W20 0B6 0W22 1W29
20. Novak Lan 1602 LJU Nove Jarše 3.5 17.0
25.0 -1.41
(2008) 1W35 0B3 0W9
0B19 1B33 1W28 =W18
21. Bajrić
Tarik 1307 LJU Nove Jarše 3.5 16.0
23.5 0.00
(2009) 0W3 =B19 1W33 0B17 1W31 0B13 1W30
22. Hrnčič
Anan 1707 LJU Nove Jarše 3 17.5
24.0 -2.29
(2008) 1W32 0B11 1W30 0B9 0W15 1B19 0B17
23. Triler
Nik 1516 LJU Nove Jarše 3 17.0
24.0 -1.92
(2009) 0W17 1B33 1W27 0B8 0W13 0B18 1W31
24. Petrušič
Špela 1338 LJU Nove Jarše 3 17.0
24.0 -0.16
(2011) 0B10 1W34 1W34
0B7 0B16 1W32
0B14
25. Halilović
Eldin 1000 LJU Nove Jarše 3 17.0
23.5 1.52
(2011) 0W5 1B38 0W19 1B37 1B28 0W6 0B16
26. Stanišič
Aleksander 1067 LJU Nove Jarše 3 17.0
22.5 1.50
(2010) 0B6 1W40 1B32 0W12 1B30 0W8 -*27
27. Siladi
Stipe 1038 LJU Nove Jarše 3 15.5
21.5 1.58
(2011) 0W7 1B39 0B23 0W16 1B34 1W30 -*26
28. Starc
Filip 1474 LJU Miška Kranjca 3 15.0
19.5 -2.01
(2007) 0W11 0B17 1W40 1B35 0W25 0B20 1W32
29. Zabukovec
Sara 1000 LJU Nove Jarše 3 12.0
17.0 0.68
(2009) 0B30 0B32 1W36 0W18 1B35 1W37 0B19
30. Marn Evelina 1494 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 2 16.0 23.0 -2.78
(2010) 1W29 0B8 0B22 1W31 0W26 0B27 0B21
31. Lapanje Aneja 1141 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 2 15.5
22.5 -0.02
(2009) 0W8 1B35 0W5 0B30 0B21 1W33 0B23
32. Adrović
Anel 1000 LJU Nove Jarše 2 15.5
21.0 0.21
(2012) 0B22 1W29 0W26 0B15 1W38 0B24 0B28
33. Gašperič
Lan 1000 LJU Šmartno pod Šmarno goro 2 14.0 18.5
0.39
(2011) -*34 0W23 0B21 1B36 0W20 0B31 1W40
34. Peršin
David Jakob 1000 LJU Šmartno pod Šmarno goro 2 13.5 18.5
0.31
(2010) -*33 0B24 0B24
1W39 0W27 1B38 -*35
35. Krašna
Jančič Julij 1000 LJU Nove
Jarše 2 12.5
17.0 0.03
(2012) 0B20 0W31 1B38 0W28 0W29 1B39 -*34
36. Bajrić
Amar 1000 LJU Nove Jarše 2 11.5
16.0 -0.68
(2012) 0B12 0W15 0B29 0W33 0W37 1B40 1W39
37. Alkhatib
Oliver Nikolas 1000 LJU Nove Jarše 1.5 14.0
20.5 -0.66
(2012) 0W4 0B18 =W39 0W25 1B36 0B29 -*38
38. Židan
Luka 1000 LJU Nove Jarše 1 12.0
16.5 -1.58
(2011) 0B13 0W25 0W35 1B40 0B32 0W34 -*37
39. Siladi
Mate 1000 LJU Nove Jarše 1 11.5
16.0 -2.03
(2012) 0W16 0W27 =B37 0B34 =W40 0W35 0B36
40. Marković
Teodor 1000 LJU Nove Jarše 0.5 12.5
18.0 -2.07
(2012) 0W9 0B26 0B28 0W38 =B39 0W36 0B33
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana; oš Nove Jarše, Slovenija, 15.2.2019, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka: C:/lj19ptm6