5.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana;oš VIČ; 18.1.2019
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Marinč Primož II 1144 1901 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana 6 21.0
30.0 1.40
(2008) 1B13 1W3 0B2
1W9 1B4 1W6
1B10
2. Perme Martin II 1221 1845 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
6 20.0 26.5
1.42
(2007) 1W12 1B19 1W1 0B4
1W3 1B8 1W9
3. Belyaletdinov Leonard 1787 LJU Ljubljana ŠK
Ljubljana 5 20.5
29.5 1.04
(2013) 1W14 0B1 1B8
1W13 0B2 1W11 1B4
4. Žličar Jure II 1181 1845 LJU Poljane ŠK
Komenda 4.5 22.0
30.0 0.17
(2007) 1B15 1W17 =B5 1W2
0W1 1B9 0W3
5. Halilovič Elma 1167 1899 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4.5 19.0 26.5 -0.78
(2006) 1W11 =B9 =W4
=B6 0W8 1B7
1W13
6. Filippovsky
Nikita 1088 1764 LJU Danile Kumar ŠK Ljubljana
4.5 18.5 26.5
0.50
(2005) 0B17 1W15 1B7 =W5
1W10 0B1 1W8
7. Bahlen Dogbats
Etsey Taras 1420 LJU Nove
Jarše 4 17.0
23.0 1.87
(2011) 0B8 1B14 0W6 1W16 1B15 0W5
1W18
8. Tavčar Jaka 1151 1736 LJU Vič ŠK
Komenda 3.5 21.5
29.5 0.01
(2005) 1W7 =B10 0W3 1B17 1B5
0W2 0B6
9. Vidmar Jernej 1024 1709 DOL Škofljica ŠK Ljubljana
3.5 21.5 29.0
0.58
(2006) 1B18 =W5 1W10 0B1 1B13 0W4
0B2
10. Markun
Ožbej
IV 1210 1867 GOR Franceta Prešerna
ŠS TZ P 3.5 18.0
27.0 -1.45
(2006) 1B16 =W8 0B9
1W11 0B6 1W15 0W1
11. Perme Stanko IV 1622 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 3.5 17.5
23.0 0.22
(2009) 0B5 1W16 1W19 0B10 1W14 0B3 =W12
12. Žitnik
Aleksander 1569 LJU Toneta Čufraja 3.5 14.5
22.5 0.03
(2005) 0B2 0W13 0B14 1B20 1W17 1W16 =B11
13. Maček Inti III 1065 1658 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 3 19.5
27.5 -0.16
(2010) 0W1 1B12 1W17 0B3 0W9
1B14 0B5
14. Istinič
Orson 1528 LJU Toneta Čufarja 3 16.0
22.5 -0.80
(2006) 0B3 0W7
1W12 1B18 0B11 0W13 1B20
15. Lavrinc
Nik 1552 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol pri 3 15.5
20.5 -0.60
(2009) 0W4 0B6
1W18 1B19 0W7 0B10 1W17
16. Babarovič
Fran 1618 LJU
Martina Krpana 3 14.0
18.5 -1.77
(2010) 0W10 0B11 1W20 0B7 1W18 0B12 1B19
17. Grošelj Adrian 1511 LJU Toneta
Čufarja 2 17.5
22.5 -0.61
(2006) 1W6 0B4
0B13 0W8 0B12 1W19 0B15
18. Stanišič
Aleksander 1066 LJU Nove Jarše 2 15.0
21.0 0.02
(2010) 0W9 +*20 0B15 0W14 0B16 1W20 0B7
19. Hadžovič
Leon 1021 LJU Nove Jarše 1 14.5
21.5 -0.88
(2011) +*20 0W2 0B11 0W15 0B20 0B17 0W16
20. Šarac
Larisa 1032 LJu Vič 1 14.5
19.5 -0.21
(2009) -*19 -*18 0B16 0W12 1W19 0B18 0W14
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, oš Vič, Slovenija,
18.1.2020, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka:
C:/lj19ptm5