8. TURNIR MLADIH 2014
Ljubljana, 25.4.2014
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Tit ELO LRat FED šola – klub Točke MBuch Buch W-We
1. Markošek Maj II 1702 2083 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 7 25.0
34.0 2.23
(2001) 1B31 1W22 1B6 1W5
1B2 1W3 1B4
2. Hercog Nuša WII 1617 2054 CEL Hruševec Celjski
ŠK 6 23.0
33.0 1.89
(2003) 1W36 1B18 1W4 1B8
0W1 1B13 1B5
3. Šketa Mark III 1660 1983 LJU Sostro ŠK
Komenda 6 20.5
30.5 1.66
(2000) 1W42 1B29 1W16 1W12 1B9 0B1
1W10
4. Marn Jan IV 1335 1946 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 23.0
33.0 0.98
(2004) 1B34 1W23 0B2 1W14 1B19 1B8
0W1
5. Šubelj Jan II 1611 2099 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 22.5
32.5 -0.11
(2004) 1W30 1B17 1W10 0B1 1W12 1B25 0W2
6. Jelen Miha IV 1533 1919 NOT Ig ŠK Ig 5
19.0 29.0 0.86
(2002) 1W40 1B26 0W1 1B18 0W8
1B34 1W17
7. Tisaj Domen IV 1983 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 5
18.5 24.5 0.37
(2002) 1B52 1W32 0W8 0B9
1B31 1W19 1B16
8. Amon Nejc II 1919 2199 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
4.5 24.0 34.0 -1.26
(2002) 1B24 1W11 1B7 0W2
1B6 0W4 =B12
9. Majcen Maja IV 1375 1888 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 4.5 22.5
32.0 0.77
(2003) 1B28 1W15 =B11 1W7 0W3
=B17 =W13
10. Malkoč Tilen III 1410 1967 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4.5 21.5
31.0 -0.18
(2004) 1W21 1B25 0B5 =W15 1B26 1W11 0B3
11. Piciga Aleksander IV 1392 1857 LJU Vič ŠK Litija 4.5 21.5
29.5 0.47
(2001) 1W14 0B8 =W9
1B27 1W15 0B10 1W26
12. Faganel Kaja III 1417 1912 LJU Mirana Jarca ŠD
Domžale 4.5 21.0
30.0 1.11
(2003) 1B39 1W37 1W13 0B3 0B5
1W20 =W8
13. Urh Zala WII 1570 2024 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 4.5
20.0 29.0 -0.39
(2002) 1B35 1W20 0B12 1W32 1B16 0W2 =B9
14. Paternoster Jošt 1566 LJU Zadobrova ŠK Komenda 4.5
18.0 26.0 2.93
(2002) 0B11 1W31 1W29 0B4 1B30 =W23 1W25
15. Mlakar Matej 1727 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 4.5 17.0
23.0 0.58
(2003) 1W50 0B9 1W51 =B10 0B11 1W33 1B27
16. Širaj Anej IV 1427 1904 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4 20.5
28.0 -0.15
(2003) 1W41 1B49 0B3 1W22 0W13 1B18 0W7
17. Mazzini Katarina IV 1213 1844 LJU Vič ŠK Komenda 4 19.5
27.5 0.13
(2003) 1B38 0W5 =B30 1W37 1B24 =W9 0B6
18. Štruklec Jakob Vid 1793 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 4 19.0
26.5 0.22
(2003) 1B48 0W2 1B34 0W6
1B21 0W16 1B40
19. Lavrih Domen IV 1439 1819 LJU Vič ŠK Litija 4 18.5
26.5 -0.10
(2002) 0B33 1W28 1B35 1W20 0W4 0B7
1B31
20. Širaj Vita WII 1815 NOT Begunje ŠD Vrhnika 4
18.5 25.0 0.02
(2004) 1W46 0B13 1W21 0B19 1W36 0B12 1B35
21. Kaluža Dominik 1657 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 17.0
24.0 1.14
(2006) 0B10 1W43 0B20 1W38 0W18 1B37 1W29
22. Malkoč Patrik 1189 1827 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 16.0
25.0 0.01
(2005) 1W45 0B1 1W36 0B16 0W35 1W32 1B30
23. Hvala Arja Ela 1767 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 16.0
22.5 -0.86
(2006) 1W47 0B4 0W33 1B45 =W28 =B14 1W34
24. Paternoster Janez III
1723 LJU Zadobrova ŠK Komenda
4 15.5 21.5
0.42
(2006) 0W8
1B45 1B50 =W25 0W17 =B29 1W38
25. Pibernik Ana WII
1752 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
3.5 18.5 25.0 -0.51
(2004) 1B44 0W10 1B48 =B24 1W33 0W5 0B14
26. Ocepek Jan IV 1342 1727 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 3.5 17.0
22.5 -0.40
(2002) 1B53 0W6 1B44 =B33 0W10 1W43 0B11
27. Kobal Silvester 1512 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven
A 3.5
16.5 22.5 1.56
(1998) 0B32 1W52 =B37 0W11 1B44 1B28 0W15
28. Založnik S. Gal 1578 LJU Polje ŠK Komenda 3.5 15.5
21.5 0.49
(2003) 0W9
0B19 1W47 1B49 =B23 0W27 1B43
29. Jereb Lana 1777 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3 18.5 27.0 -1.40
(2003) 1B43 0W3 0B14 =W30 1B39 =W24 0B21
30. Bogataj Gašper 1371 1715 GOR Šk.Loka
mesto ŠS T. Zupan 3 18.5
26.5 -0.28
(2000) 0B5
1W33 =W17 =B29 0W14 1B41 0W22
31. Trplan Filip IV 1243 1712 LJU Poljane ŠK
Komenda 3 18.0
26.5 -0.38
(2004) 0W1
0B14 1W49 1B51 0W7 1B36 0W19
32. Mihelič Vesna WII
1790 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
3 18.0 25.5 -1.01
(2006) 1W27 0B7 1W39 0B13 0W34 0B22 1B44
33. Slokar Matej 1524 PRI Lokavec ŠD Čaven Ajdovšči 3 18.0
25.5 1.32
(2004) 1W19 0B30 1B23 =W26 0B25 0B15 =W39
34. Paternoster Darja 1649 LJU Zadobrova ŠK Komenda 3
17.5 24.0 0.32
(2004) 0W4
1B47 0W18 1B50 1B32 0W6 0B23
35. Majcen Ana 1688 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 3 17.0
22.0 -0.13
(2002) 0W13 1B46 0W19 1B53 1B22 0B40 0W20
36. Jeršič Aleks IV
1700 LJU Vič ŠK En Passant 3
16.0 23.5 -0.46
(2006) 0B2
1W38 0B22 1W48 0B20 0W31 1W46
37. Adamič Nejc 1740 LJU Zadobrova 3 16.0
22.0 -1.40
(2004) 1W51 0B12 =W27 0B17 =B43 0W21 1B45
38. Tomac
Kristof 1528 LJU
Poljane 3 16.0
21.5 0.68
(2004) 0W17 0B36 1W42 0B21 1W51 1W45 0B24
39. Skomina Tej 1606 PRI Danila Lokarja ŠD
Čaven A 3 14.5
21.0 -0.04
(2003) 0W12 1B41 0B32 =W44 0W29 1B46 =B33
40. Rončevič
Lovro 1623 DOL Dolenjske
Toplice K2M Dol 3 14.0
20.5 -0.46
(2005) 0B6
0W44 1B46 0W43 1B48 1W35 0W18
41. Hvala Inja
Ajda 1604 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
3 11.5 17.0 -0.33
(2003) 0B16 0W39 0B43 1W52 1B47 0W30 1B51
42. Vah Denis 1680 LJU Trnovo ŠK En Passant
3 9.5 16.0 -1.48
(2003) 0B3
0W48 0B38 0W46 1W49 1B53 1B47
43. Mencin Matic 1501 PRI Danile Kumarja 2.5 16.0
23.0 0.55
(2002) 0W29 0B21 1W41 1B40 =W37 0B26 0W28
44. Miletič Kristijan 1500 PRI Lokavec ŠD Čaven Ajdovšči 2.5 16.0
21.0 0.49
(2003) 0W25 1B40 0W26 =B39 0W27 1B52 0W32
45. Izlakar Marcel 1526 ZAS Šmartno pri Litiji 2 16.0
20.5 -0.18
(2000) 0B22 0W24 1B52 0W23 1W53 0B38 0W37
46. Kepa Evgen 1522 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 15.0
21.0 -0.26
(2000) 0B20 0W35 0W40 1B42 1W50 0W39 0B36
47. Lavrih Jernej 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 14.5
20.0 -0.99
(2002) 0B23 0W34 0B28 +*54 0W41 1B49 0W42
48. Bogovčič Leon 1519 LJU Ledina 2 14.5
19.5 -0.82
(2006) 0W18 1B42 0W25 0B36 0W40 0B50 +*54
49. Matičič Benjamin 1500 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 2 14.5
19.0 -0.96
(2007) +*54 0W16 0B31 0W28 0B42 0W47 1W53
50. Škrjanc Vito 1500 LJU Poljane 2 13.5
20.0 -0.95
(2004) 0B15 +*54 0W24 0W34 0B46 1W48 0B52
51. Pregelj Klemen 1500 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven
A 2
13.5 18.5 -0.96
(2004) 0B37 1W53 0B15 0W31 0B38 +*54 0W41
52. Jelen Anja WII 1666 NOT Ig ŠK Ig 2 13.0
19.0 -2.56
(2006) 0W7
0B27 0W45 0B41 +*54 0W44 1W50
53. Vdovč Žiga 1500 LJU Mengeš 1 11.5
16.5 -2.19
(2004) 0W26 0B51 +*54 0W35 0B45 0W42 0B49
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.05 Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 25.4.2014, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 minut Datoteka: C:/lj14p8tm