5. turnir
CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2012/2013
Ljubljana, 11.1.2013
Končno stanje
Mesto
Priimke in ime Tit ELO LRat Reg osnovna šola – klub Točke MBuch Buch W-We
1. Unuk Laura WM 2008 2179 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6.5 23.5
33.5 0.86
(1999) 1B38 1W37 1B25 1W6 1B5
1W17 =B2
2. Žnidarič Anže I 1827 2082 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 6 24.0
34.0 1.22
(1999) 1B8
1W32 =B17 1W20 1B19 1W4 =W1
3. Petauer Eva III 1568 1946 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 6 21.0
29.0 1.19
(1998) 1W55 1B29 0W24 1B40 1W27 1B8 1W14
4. Amon Nejc II 1785 2011 CEL I.oš Celje ŠD Šentjur
5.5 23.0 33.0
0.97
(2002) 1W39 1B12 1W31 =B9 1W18 0B2
1W17
5. Opalič
David III 1688 1935 CEL Šmarje
ŠK Šmarje pri Jelš 5.5 23.0
32.5 1.52
(1999) 1B58 1W43 1B15 1W11 0W1 1B26 =B7
6. Jarc Jakob II 1689 1914 PRI Miren ŠK Nova
Gorica 5.5 22.5
31.5 1.55
(1998) 1W46 1B67 1W10 0B1 =W12 1W19 1B18
7. Petauer Janez IV 1665 2065 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri
Jelš 5.5 22.0
31.0 0.19
(1999) 1W36 0B24 1W45 1B29 1W13 1B10 =W5
8. Drobnič Simona III 1338 1828 NOT h.J.Hibarja
ŠK Loška doli 5 23.0
32.0 1.45
(2000) 0W2
1B52 1W34 1W38 1B11 0W3 1B31
9. Rozman Monika WII 1709 1960 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan
K 5
23.0 31.5 0.99
(2000) 1B50 1W33 1B13 =W4 0B17 1W22 =B12
10. Hreščak Ivana WII 1742 1990 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
5 22.5 31.5
0.24
(2000) 1B26 1W27 0B6 1W43 1B15 0W7
1B37
11. Jelen Miha IV 1531 1944 NOT Ig ŠK Ig 5 21.5
30.5 0.24
(2002) 1B47 1W30 1B14 0B5 0W8
1W32 1B38
12. Urh Zala WII 1496 1932 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 5
21.5 29.5 0.46
(2002) 1B69 0W4 1B59 1W32 =B6
1W20 =W9
13. Drobnič Milan III 1733 2019 NOT h.J.Hibarja
ŠK Loška doli 5 19.5
27.5 -0.41
(1998) 1W53 1B68 0W9 1B51 0B7
1W35 1W26
14. Markošek Maj II 1629 1978 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 19.0
27.5 0.01
(2001) 1W60 1B49 0W11 1B67 1W24 1W25 0B3
15. Bojko Filip IV 1473 1866 LJU Trzin ŠS ŠD Loka
pri Meng 5
19.0 27.0 0.69
(2000) 1W61 1B70 0W5 1B50 0W10 1B33 1W28
16. Šketa Mark 1827 LJU Sostro ŠK
Komenda 5 17.0
22.0 0.55
(2000) 1W85 0B17 1W64 0B49 1W53 1B34 1W25
17. Čop Jaka II 1654 1991 NOT Ig ŠK Ig 4.5 26.0
35.5 0.62
(1998) 1B54 1W16 =W2 1B22 1W9
0B1 0B4
18. Suša Maks 1386 1741 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4.5 23.0 29.0
2.03
(2003) 1B86 =W19 1W21 1B31 0B4 1W23 0W6
19. Unuk Jan III 1572 1911 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 22.0
31.0 0.30
(2002) 1W59 =B18 1W23 1B24 0W2 0B6
1W43
20. Hercog Nuša WII 1600 1896 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 4.5 21.0
30.0 0.26
(2003) 1W51 =B23 1W28 0B2 1W44 0B12 1W30
21. Brilej Jaka IV 1588 1898 CEL III.oš Celje Celjski ŠK
4.5 19.5 27.5 -0.65
(2003) 1B41 =W48 0B18 1W42 0W22 1B39 1W46
22. Žunič Gregor IV 1547 1924 LJU Majde Vrhovnik ŠK
Komenda 4.5 19.5
27.5 -0.08
(2000) 1W62 =B45 1W48 0W17 1B21 0B9 1W47
23. Krejič Nik III 1551 1863 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 4.5 18.0
24.0 -0.45
(2002) 1B79 =W20 0B19 1W82 1B45 0B18 1W42
24. Malkoč Tilen 1355 1821 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4 22.0 31.0
0.35
(2004) 1B65 1W7 1B3
0W19 0B14 0W28 1B51
25. Pridigar Lovro IV 1555 1931 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4 21.0
30.5 -0.49
(2001) 1B63 1W35 0W1 1B36 1W49 0B14 0B16
26. Košak Klemen IV 1667 LJU Venclja Perka Šahovsko dr 4
20.5 28.0 1.59
(2001) 0W10 1B72 1W30 1W33 1B57 0W5 0B13
27. Kmetič Val IV 1325 1873 LJU Trzin ŠS ŠD Loka
pri Meng
4 20.0 28.0 -0.67
(2003) 1W72 0B10 1W39 1B28 0B3 0W30 1B50
28. Popovič David 1500 LJU Valentin Vodnik 4 20.0
27.0 2.64
(1998) 1B44 1W71 0B20 0W27 1W40 1B24 0B15
29. Dolinar Tomaž IV 1781 GOR Šk.L.mesto
ŠS Tomo Zupan 4 20.0
26.5 -0.02
(2000)
1B84 0W3 1B46 0W7 1B41 0W37 1B55
30. Ahtik Staš IV 1430 1851 LJU Trzin ŠK
Komenda 4 19.5
27.5 -0.49
(2001) 1W56 0B11 0B26 1W61 1W36 1B27 0B20
31. Marn Jan 1863 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 19.5
26.5 -0.86
(2004) 1W82 1B40 0B4 0W18 1B50 1W52 0W8
32. Peljhan Aljaž 1707 LJU n.h. Maksa
Pečarja 4 19.0
28.0 0.38
(2002) 1W52 0B2 1W55 0B12 1W59 0B11 +*70
33. Širaj Anej 1470 1793 NOT Begunje ŠK
Postojna 4 19.0
26.0 -0.48
(2003) 1W73 0B9 1W41 0B26 1B55 0W15 1W59
34. Dajčman Nikolaj IV
1761 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
4 18.0 25.5 -0.29
(2004) =B42 =W44 0B8 1W69 1B51 0W16 1B60
35. Makarovič-Vish
Simon IV 1720 LJU n.h. Maksa Pečarja ŠD Vrh 4
17.5 25.0 0.88
(2001) 1W66 0B25 1W62 -*70 1B54 0B13 1W53
36. Štruklec Jakob Vid 1689 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 4 17.5
25.0 0.57
(2003) 0B7
1W42 1B71 0W25 0B30 1W54 1B56
37. Dajčman Aleksander IV
1716 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
4 17.0 25.5
0.48
(2004) 1W74 0B1 0W50 1B72 1W58 1B29 0W10
38. Jerič Miha IV 1616 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 4
17.0 25.5 1.20
(2000) 0W1
1B74 1W77 0B8 1B71 1W49 0W11
39. Tisaj Domen 1659 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 4 17.0
25.0 1.63
(2002) 0B4
1W65 0B27 1W66 1B70 0W21 1B49
40. Bogataj Gašper 1682 GOR Šk.L.mesto
ŠS Tomo Zupan 4 16.0
24.0 0.05
(2000) 1B80 0W31 1B66 0W3 0B28 1W57 1B52
41. Deželak Nik 1608 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 4 15.0
21.5 0.86
(2005) 0W21 1B75 0B33 1W77 0W29 1B58 1B74
42. Osolnik Tine 1535 LJU Kolezija 3.5 18.5
25.5 2.01
(1998) =W34 0B36 1W57 0B21 1W48 1B70 0B23
43. Kmetič Anej IV 1583 1813 LJU Trzin ŠS ŠD Loka
pri Meng
3.5 18.5 25.0 -0.46
(1999) 1W83 0B5 1W54 0B10 =W46 1B68 0B19
44. Lavrih Domen 1746 LJU Vič ŠK Litija 3.5 18.0
25.0 -0.33
(2002) 0W28 =B34 1W63 1B48 0B20 0W47 1W68
45. Tome Jakob 1439 1667 CEL Dravinja S.K.
Celjski ŠK 3.5 17.5
23.5 0.77
(2000) 1B87 =W22 0B7 1W68 0W23 0B46 1B66
46. Ocepek Jan 1641 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 3.5 17.5
23.5 0.73
(2002) 0B6
1W86 0W29 1B76 =B43 1W45 0B21
47. Drobnič Rok 1229 1661 NOT h.J.Hibarja ŠK Loška doli
3.5 16.0 22.5
0.12
(2005) 0W11 0B56 =W73 1B63 1W82 1B44 0B22
48. Faganel Kaja 1807 LJU Mirana Jarca
Šahovsko dru
3.5 16.0 22.0 -1.05
(2003) 1W75 =B21 0B22 0W44 0B42 1B82 1W67
49. Piciga Aleksander 1705 LJU Vič ŠK Litija 3 20.0
27.0 -0.28
(2001) 1B78 0W14 1B58 1W16 0B25 0B38 0W39
50. Trplan Filip 1603 LJU Poljane ŠK Komenda 3
19.0 26.0 0.73
(2004) 0W9
1B73 1B37 0W15 0W31 1B79 0W27
51. Knap Jaša 1657 LJU n.h. Maksa
Pečarja 3 18.5
25.5 0.01
(2002) 0B20 1W79 1B56 0W13 0W34 1B64 0W24
52. Jereb Lana 1500 NOT Miroslava
Vilharja 3 17.0
24.0 1.11
(2003) 0B32 0W8 1B81 1W60 1W67 0B31 0W40
53. Knap Matej 1539 LJU n.h. Maksa Pečarja 3
17.0 22.5 0.61
(2004) 0B13 1W87 0W67 1B62 0B16 1W71 0B35
54. Ponebšek
Nik 1572 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 17.0
22.0 0.30
(2000) 0W17 1B85 0B43 1W56 0W35 0B36 1W78
55. Božič Črt 1605 LJU Polje ŠK
Komenda 3 16.0
24.0 0.07
(1999) 0B3
1W69 0B32 1W80 0W33 1B78 0W29
56. Škrlep Domen Gal 1514 LJU Danile Kumar 3 16.0
22.0 0.54
(2002) 0B30 1W47 0W51 0B54 1B69 1W72 0W36
57. Bajt Adriana 1527 LJU n.h. Maksa Pečarja
ŠD KRK 3 16.0
21.5 -0.12
(2004) -*0
+*88 0B42 1W75 0W26 0B40 1W82
58. Malkoč Patrik 1609 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 3 15.0
21.5 -0.30
(2005) 0W5
1B83 0W49 1B74 0B37 0W41 1B79
59. Amon Jan 1373 1557 CEL I.oš Celje ŠD Šentjur 3
15.0 20.5 0.56
(2003) 0B19 1W84 0W12 1B83 0B32 1W75 0B33
60. Bergant Samo 1608 LJU n.h. Maksa
Pečarja 3 14.5
20.5 -0.09
(2003) 0B14 1W78 0W70 0B52 1W83 1B61 0W34
61. Podlipnik Giac
Lana 1515 LJU Nove jarše
3 14.0 19.5
0.38
(2003) 0B15 0W64 1B84 0B30 1W81 0W60 1B71
62. Kolšek Meta IV 1595 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G 3
14.0 19.0 -0.38
(2004) 0B22 1W76 0B35 0W53 0B66 1W87 1B73
63. Parkelj Nejc 1606 LJU n.h. Maksa
Pečarja 3 13.5
18.0 -0.26
(2001) 0W25 0B66 0B44 0W47 1B84 1W76 1B72
64. Založnik S. Gal 1544 LJU Polje ŠK Komenda 3
12.5 19.5 0.19
(2003) 0W70 1B61 0B16 0W71 1B76 0W51 1B75
65. Jančevski
Filip 1518 LJU n.h. Maksa
Pečarja 3 9.5
14.0 -0.10
(2004) 0W24 0B39 0W83 0B73 1W86 1B85 1W77
66. Pibernik Ana 1622 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2.5 17.5
24.5 -0.73
(2004) 0B35 1W63 0W40 0B39 1W62 =B67 0W45
67. Urbanč Blaž 1631 NOT Log Dragomelj ŠD
Vrhnika 2.5 17.0
24.5 -0.54
(1998) 1B76 0W6 1B53 0W14 0B52 =W66 0B48
68. Čop Maruša 1741 NOT Ig ŠK Ig 2.5 14.5
21.0 -1.53
(2001) 1B81 0W13 =B82 0B45 1W73 0W43 0B44
69. Kepa Evgen 1500 ZAS Šmartno pri Litiji 2.5
13.0 18.5 -0.10
(2000) 0W12 0B55 1W85 0B34 0W56 =B73 1B83
70. Globevnik Gregor III 1666 1961 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan
K 2
18.0 26.0 -2.21
(2002) 1B64 0W15 1B60 -*35 0W39 0W42 -*32
71. Mazzini Katarina 1500 LJU Vič 2 17.0
23.0 -0.96
(2003) 1B77 0B28 0W36 1B64 0W38 0B53 0W61
72. Hvala Inja
Ajda 1500 NOT Miroslava Vilharja 2
16.0 20.5 -0.44
(2004) 0B27 0W26 1B87 0W37 1B80 0B56 0W63
73. Kepa Rudi 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 15.0
21.5 -0.34
(1999) 0B33 0W50 =B47 1W65 0B68 =W69 0W62
74. Bergant Urban 1500 LJU n.h. Maksa
Pečarja 2 15.0
19.5 -0.76
(2005) 0B37 0W38 1B86 0W58 0B75 1W81 0W41
75. Sojer Samo 1500 LJU Šmartno pod
Šmarno goro 2 14.0
20.0 -0.81
(2004) 0B48 0W41 1B78 0B57 1W74 0B59 0W64
76. Podlipnik Giac
Vid 1500 LJU Nove Jarše 2 13.5
17.5 -0.80
(2005) 0W67 0B62 1B79 0W46 0W64 0B63 1W85
77. Kogovšek Bernard 1500 LJU n.h. Maksa Pečarja 2
13.0 17.5 -1.16
(2005) 0W71 1W80 0B38 0B41 0W78 1W84 0B65
78. Jelen Anja 1500 NOT Ig 2 13.0
16.5 -0.85
(2006) 0W49 0B60 0W75 1B87 1B77 0W55 0B54
79. Gregorc Tim 1500 LJU Mengeš 2 11.5
16.5 -0.60
(2003) 0W23 0B51 0W76 1B86 1B85 0W50 0W58
80. Šubic Aljaž 1500 LJU n.h. Maksa
Pečarja 2 11.5
16.0 -1.12
(2004) 0W40 0B77 +*88 0B55 0W72 -*83 1W87
81. Tisaj
Patricija 1500 LJU Nove
Jarše 2 9.5
13.0 -1.14
(2003) 0W68 0B82 0W52 1W84 0B61 0B74 1W86
82. Pečnik Žiga 1532 LJU n.h. Maksa
Pečarja 1.5 16.0
22.5 -0.52
(2004) 0B31 1W81 =W68 0B23 0B47 0W48 0B57
83. Musič Benjamin 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 1 14.5
20.5 -1.23
(1994) 0B43 0W58 1B65 0W59 0B60 -*80 0W69
84. Koderman Maj 1500 LJU Nove Jarše 1 13.0
17.0 -2.42
(2005) 0W29 0B59 0W61 0B81 0W63 0B77 +*88
85. Šević
Nataša 1500 LJU Nove
Jarše 1 12.5
19.0 -2.50
(2005) 0B16 0W54 0B69 +*88 0W79 0W65 0B76
86. Petrič Emma 1500 LJU Nove Jarše 1 12.5
17.5 -2.48
(2005) 0W18 0B46 0W74 0W79 0B65 +*88 0B81
87. Ristić Goran 1500 LJU Nove Jarše 1 12.0
16.5 -2.60
(2005) 0W45 0B53 0W72 0W78 +*88 0B62 0B80
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.04 beta
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 11.1.2013, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj13p5tm