2. turnir
CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2012/2013
Mengeš, 5.10.2012
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit
ELO LRat
FED šola – klub Točke MBuch Buch W-We
1. Unuk Laura WMK 1948 2136 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6.5 23.5
33.0 1.27
1999 1B27 1W13 1B10 1W17 1B3 =W2
1B4
2. Mejak Maj III 1766 1984 LJU Mirana Jarca ŠD dr.Milan 6 20.5
30.0 1.95
1998 1B39 1W32 =B6 1W11 1B26 =B1
1W12
3. Petauer Janez IV 1661 2012 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri
Jelš 5.5 20.0
29.5 0.98
1999 1B35 1W15 1B16 =W26 0W1 1B25 1W10
4. Dolinar Matic III 1736 2024 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 5 21.5
31.5 0.25
1999 1W29 1B8 0W26 1B7
1W16 1B21 0W1
5. Dolinar Jan II 1798 2073 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 5 21.0
28.0 -0.57
1999 1W45 0B25 1W14 1B8 0W10 1B18 1W13
6. Jarc Jakob II 1684 1872 PRI Miren ŠK Nova
Gorica 5 20.0
28.0 1.42
1998 1W34 1B12 =W2 0B25 1W42 1B17 =B9
7. Šubelj Jan 1530 1810 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 19.5
26.0 1.42
2004 1B50 0W11 1B34 0W4 1B22 1W19 1W21
8. Krejič Nik 1511 1828 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 5 19.0
26.0 1.29
2002 1B37 0W4 1B28 0W5
1B44 1W27 1B16
9. Hreščak Ivana WII 1696 1988 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
5 18.5 25.0 -0.12
1900 1W44 0B18 1W52 1B14 =W13 1B26 =W6
10. Pridigar Lovro IV 1557 1922 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4.5 22.5
31.0 0.97
1901 1W20 1B31 0W1 1B44 1B5
=W12 0B3
11. Amon Nejc II 1798 1978 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
4.5 21.5 31.0 -0.42
2002 1W22 1B7 =W25 0B2
1W18 0B13 1W20
12. Markošek Maj III 1626 2036 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 21.5
30.5 -0.65
1901 1B41 0W6 1B22 1W15 1W25 =B10 0B2
13. Opalič
David III 1697 1884 CEL Šmarje
ŠK Šmarje pri Jelš 4.5 21.0
29.5 0.84
1999 1W28 0B1 1W33 1W46 =B9
1W11 0B5
14. Drobnič Simona III 1344 1765 NOT h.J.Hribarja
ŠK Loška dol 4.5 21.0
28.0 1.52
1900 1B42 1W19 0B5 0W9
1B24 =W15 1W25
15. Globevnik Gregor III 1669 1850 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan
K 4.5
17.5 24.5 0.66
2002 1W47 0B3 1W38 0B12 1W45 =B14 1W26
16. Žunič Gregor IV 1574 1893 LJU Majde Vrhovnik ŠK
Komenda 4 20.0
28.5 -0.16
1900 1B38 1W36 0W3 1B23 0B4
1W32 0W8
17. Unuk Jan IV 1547 1972 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 20.0
28.0 -0.68
2002 1B52 1W23 1B18 0B1 0W21 0W6
1B39
18. Jelen Miha IV 1553 1814 NOT Ig ŠK Ig 4 20.0
28.0 1.03
2002 1B30 1W9 0W17 1B32 0B11 0W5 1W33
19. Straže Matija 2003 LJU Vodice ŠD
Domžale 4 19.0
27.0 -0.95
2002 1W40 0B14 1W20 0B21 1W35 0B7 1W29
20. Piciga Aleksander 1667 LJU Vič ŠK Litija 4 19.0
25.0 1.47
1901 0B10 1W50 0B19 1W34 1W23 1B31 0B11
21. Ahtik Staš IV 1877 LJU Trzin ŠK Komenda 4 19.0
24.5 -0.26
1901 0B36 1W53 1B40 1W19 1B17 0W4 0B7
22. Suša Maks 1393 1691 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4 17.0 23.5
0.91
2003 0B11 1W37 0W12 1B49 0W7 1B46 1B32
23. Širaj Anej 1499 1783 NOT Begunje ŠK Postojna 4
14.5 20.0 -0.42
2003 1W51 0B17 1W47 0W16 0B20 1B42 1W40
24. Trplan Filip 1581 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 13.5
19.5 1.67
2004 0W25 0B44 1W48 1B33 0W14 1B45 1W35
25. Urh Zala WII 1492 1859 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 3.5
23.5 33.0 0.42
2002 1B24 1W5 =B11 1W6
0B12 0W3 0B14
26. Petauer Eva III 1539 2003 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 3.5 23.0
31.5 -0.01
1998 1B33 1W43 1B4 =B3
0W2 0W9 0B15
27. Dajčman Nikolaj IV
1760 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
3.5 18.5 27.0 -0.38
2004 0W1
0B28 1W29 1B38 1W46 0B8 =W30
28. Šketa Mark 1621 LJU Sostro ŠK
Komenda 3.5 17.0
23.5 1.40
1900 0B13 1W27 0W8 1B52 =W31 0B29 1W45
29. Marn Jan 1742 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 17.0
22.5 -0.03
2004 0B4
=W30 0B27 1W53 1B43 1W28 0B19
30. Božič Črt 1608 LJU Polje ŠK
Komenda 3.5 14.5
20.0 1.07
1999 0W18 =B29 0W45 1B37 =W52 1B43 =B27
31. Dajčman Aleksander IV
1774 GOR Matija Čopa ŠS Tomo Zupan
3.5 14.0 20.0 -1.12
2004 1B48 0W10 0B46 1W43 =B28 0W20 1W42
32. Dolinar Tomaž IV 1819 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
3 18.0 26.0 -1.12
1900 1W46 0B2 1W36 0W18 1B39 0B16 0W22
33. Amon Jan 1396 1665 SLO I. oš Celje ŠD Šentjur
3 17.5 23.5 -0.04
2003 0W26 1B49 0B13 0W24 1B34 1W41 0B18
34. Košak Klemen IV 1602 LJU Venclja Perka Šahovsko dr 3
16.5 23.0 0.44
1901 0B6
1W41 0W7 0B20 0W33 1B52 1B48
35. Kobetič Nika IV 1713 LJU Rodica Šahovsko društvo D 3
15.5 22.5 -0.80
1901 0W3
0B47 1W50 1B36 0B19 1W38 0B24
36. Tisaj Domen 1610 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 3 14.5
19.0 0.40
2002 1W21 0B16 0B32 0W35 1B53 0W39 1B51
37. Deželak Nik 1550 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 3 14.0
20.5 0.42
2005 0W8
0B22 0B41 0W30 1B48 1W49 1B44
38. Štruklec Jakob Vid 1628 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 3 14.0
20.0 0.23
2003 0W16 1B45 0B15 0W27 1W49 0B35 1W50
39. Grošelj Kaja IV 1708 LJU Rodica Šahovsko društvo D 3
13.5 21.0 -0.51
2002 0W2
0B46 1W51 1B47 0W32 1B36 0W17
40. Cerc Erazem 1629 LJU Vič ŠD Trdnjava
1896 Ljub 3 13.5
19.0 0.29
2002 0B19 1W48 0W21 0B45 1B51 1W44 0B23
41. Bogataj Gašper 1747 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
3 13.0 19.0 -1.52
1900 0W12 0B34 1W37 0B42 1W47 0B33 1W46
42. Popovič David 1500 LJU Valentin Vodnik 2.5 17.5
25.0 0.52
1998
0W14 +*54 =B43 1W41 0B6 0W23 0B31
43. Makarovič-Vish
Simon IV 1767 LJU Maksa Pečarja ŠD Vrhnika 2.5
14.5 19.5 -1.81
1901 1W49 0B26 =W42 0B31 0W29 0W30 1B52
44. Lavrih Domen 1711 LJU Vič ŠK Litija 2 19.5
25.0 -1.51
2002 0B9
1W24 1B53 0W10 0W8 0B40 0W37
45. Straže Jurij 1756 LJU Vodice ŠD
Domžale 2 18.5
26.5 -1.95
2003 0B5
0W38 1B30 1W40 0B15 0W24 0B28
46. Drobnič Rok 1535 NOT h.J.Hribarja ŠK Loška dol 2
17.0 24.5 0.52
2005 0B32 1W39 1W31 0B13 0B27 0W22 0B41
47. Pibernik Ana 1572 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 15.0
20.5 -0.90
2004 0B15 1W35 0B23 0W39 0B41 0W48 +*54
48. Musič Benjamin 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 2 14.5
20.0 -1.08
1994 0W31 0B40 0B24 +*54 0W37 1B47 0W34
49. Peterlin Jaka 1500 LJU Mengeš 2 13.5
18.0 -0.97
2005
0B43 0W33 +*54 0W22 0B38 0B37 1W53
50. Friškovec Zala 1500 LJU Mengeš 2 13.0
18.5 -0.98
2004
0W7 0B20 0B35 0W51 +*54 1W53 0B38
51. Mikuš Matic 1500 LJU Mengeš 2 12.5
18.0 -0.84
2003
0B23 0W52 0B39 1B50 0W40 +*54 0W36
52. Ocepek Jan 1679 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 1.5 16.5
23.0 -1.69
2002 0W17 1B51 0B9 0W28 =B30 0W34 0W43
53. Verbetič
Rok 1500 LJU
Mengeš 1 13.0
18.5 -1.87
2005 +*54 0B21 0W44 0B29 0W36 0B50 0B49
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.01.04 beta Lastnik: Franc Poglajen
Mengeš,
Slovenija, 5.10.2012, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/me2ps2tm